Využijte svoji postel na maximum :: Nábytek MONTERO

Využijte svoji postel na maximum

Každý to známe. Občas je nám líto některé věci vyhodit – co kdyby se ještě hodily? Jindy je potřeba někam uložit věci, které se používají jen občas. Více >>
 

Ložnice PAŘÍŽs výklopnými úložnými prostory UNIVERSAL

Buková postele z masivu DANA LUX

V případě malého bytu potřebujeme mít manipulační prostor – rychle uložit, lehce zase vytáhnout. Řešením je úložný prostor postele. A právě postele značky Montero mají jako jediné na českém trhu čtyři typy úložných prostor.

Úložný prostor označovaný názvem Universal ocení ti, kteří mají rádi uzavřené prostory. Jedná se o uzavřenou bednu z laminované ekodřevotřísky s provzdušňovacími otvory a výklopným mechanismem. Universal nabízí dvě varianty vyklápění: z boku postele nebo od nožního čela. Postel značky Montero s přídomkem LUX má úložný prostor, který je uzavřený pod ložnou plochou postele. Díky tomuto způsobu uložení se na věci nepráší. Tento typ je vhodný pro dlouhodobé uložení oblečení, ale i jiných věcí. „Postele s úložným prostorem LUX si velmi často berou lidé, kteří mají alergii nebo astma. Kvůli těmto potížím jsou důkladní a pečliví na čistotu svého bytu,“ popisuje specialistka na prodej postelí značky Montero Dagmar Hajná.

Klasickou variantou je třetí typ úložného prostoru - zásuvka pod postelí s vysunutím do boku. A pokud máte postel umístěnou u zdi, což neumožňuje vysunutí úložné zásuvky do boku, můžete zvolit úložnou vložku pod postelí. Ta je vyráběna ve dvou typech - se zvedacím mechanismem, nebo bez něj. Dagmar Hajná radí: „Plánujete-li úložný prostor využívat k odkládání nepotřebných věcí, nebo těch, které používáte jednou, dvakrát za rok, nepotřebujete zvedací mechanismus. Pokud ale chcete mít v posteli věci každodenní potřeby, určitě zvolte variantu se zvedacím mechanismem.“

Nábytek Montero zahrnuje více jak 300 druhů postelí z masivu, jednotlivé typy se liší designem či barevným odstínem. Než se rozhodnete postel koupit, zajeďte se podívat na postele a úložné prostory do firemní prodejny v Praze Průhonicích Čestlicích (naproti Aquaparku), nebo do Krucemburku na Vysočině.

Za kvalitu postelí tradiční český výrobce nábytku Montero ručí. Kvalitu postele podtrhuje tím, že dává na konstrukční pevnost rámu postelí pětiletou garanci. Navíc, stane-li se něco s vaší postelí, stačí zavolat do prodejny a přímo k vám domů přijede specialista z výroby, aby váš problém na místě vyřešil.


Článek vyšel na:
www.prozeny.blesk.cz