Vybíráme sedací soupravu do obýváku :: Nábytek MONTERO

Vybíráme sedací soupravu do obýváku

Sedací souprava patří k obývacímu pokoji jako smyčec k houslím. Rádi si na ni natáhneme po nedělním obědě, večer se z ní díváme na televizi, a když přijde návštěva, zavedeme ji do obývacího pokoje a posadíme ji na sedačku. Pořízení sedací soupravy je už poněkud vyšší investice, proto je potřeba vybrat takovou, která nás ani po několika letech neomrzí a hlavně vydrží a poslouží. Více >>
 Látková sedací souprava SWEETLátková sedací souprava TORDINO

Moderní sedací soupravy jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí uživatelů. Hovoříme o tzv. funkčnosti sedací soupravy. Patří sem polohovací opěrky, podhlavníky, relaxační rohy a možnost posunu opěráků do různých poloh – na sezení i na ležení. S přihlédnutím k vašemu životnímu stylu a velikosti pokoje, je potřeba nejdříve rozhodnout, zda chcete rohovou, nebo rovnou sedací soupravu, a zda bude čalouněná či z kůže.

Rohové sedačky značně šetří místo v malých pokojích. Společně s křeslem vytvářejí soupravu, kam se posadí celá rodina. Pokud plánujete rodinu, nebo máte v bytě domácí zvířátka, doporučujeme koženou sedací soupravu. Případná nečistota se rychle a snadno setře. Koženou sedačku ocení také alergici a lidé, kteří jsou úzkostlivě čistotní.

Pro návštěvy, ale i pro hezké chvilky
Při výběru sedací soupravy nezapomeňte na úložný prostor a na možnost rozložení na plnohodnotné lůžko pro přespání. Tyto dvě funkce jsou velmi praktické, a pokud na ně zapomenete, může se stát, že vám později budu chybět. Úložný prostor se hodí pro odložení dek, polštářků nebo ložního prádla. A pokud vás navštíví "staří známí", dáte si s nimi skleničku, můžete nabídnout přespání. Rozkládací sedací souprava má však i další využití. Stačí zapojit trochu fantazie, zapálit svíčku, pustit hudbu a … zbytek je už jen na vás.

Přesvědčte se na vlastní oči
Ve firemní prodejně nábytku Montero v Praze Průhonicích Čestlicích (naproti Aquaparku) jsou vystaveny sedací soupravy na největší ploše v České republice. Můžete také navštívit prodejnu v Krucemburku na Vysočině. Zkušení odborníci vám rádi poradí s výběrem, připraví zdarma návrh, zajistí dopravu i montáž. Díky stavebnicovému systému, který je velmi variabilní, můžete o tvaru a velikosti sedačky rozhodnout podle svých možností i představ. Kombinací rozmanitých dílů lze vytvořit sedačku, která vyhovuje přesně vašim potřebám a bude ideálně sladěná s interiérem.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/pr-clanky/vybirame-sedaci-soupravu-do-obyvaku.html