Vybavujeme dětský pokoj :: Nábytek MONTERO

Vybavujeme dětský pokoj

Zařizujete nebo přestavujete pokoj pro dítě? Výběr nábytku a jeho umístění nepodceňujte. Psychologové se shodují, že děti vnímají prostředí, ve kterém vyrůstají, velmi přesně. Pamatujte tedy, že pro správný duševní vývoj by mělo dítě vyrůstat v pěkném prostředí. Více >>
 

Dětský pokojje svět sám o sobě. V jedné místnosti se odehrává několik různých činností denně a tomu by měl být pokojíček přizpůsoben. Neměl by tu chybět prostor pro hru, odpočinek a práci. Protože děti rostou jako z vody, měl by jít postupem času také pokoj snadno předělat. Při vybavování dětského pokoje nemusíte dělat žádné kompromisy. V nabídce je mnoho kusů nábytku a doplňků, které nejenže dobře vypadají, ale zároveň jsou i praktické, vyrobené z kvalitních materiálů, snadno se udržují a dítěti nějaký ten pátek vydrží. Dětský nábytek je nabízen obvykle v dětských nábytkových řadách, které mají tu skvělou výhodu, že jejich komponenty můžete kombinovat dle aktuálních potřeb dítěte. Je to totiž taková stavebnice. Postele, skříně, komody, knihovny, regály, psací stoly, závěsné skříňky, to jsou kamínky do mozaiky dětského pokoje.

„Do dětského pokoje patří určitě psací stůl a židle,“ říká Vladimír Kubeš, jehož firma vyrábí dětský nábytek pod značkouMONTEROa doplňuje:„Zvolíte-li stůl a židli s nastavitelnou výškou, „porostou“ zároveň s vašim dítětem a vy do budoucna ušetříte.“ V každém dětském pokoji musí být také postel s kvalitní matrací. Zde si můžete zvolit z různých druhů – od postýlek, přes klasické postele, palandy nebo zvýšené postele. Nezapomeňte se informovat i na zábrany k postelím, které zabraňují pádu zpostele.


Dětský pokoj z nábytkové řady DONALD

Horor zvaný pořádek

Udržení pořádku v dětském pokoji by vydalo na samostatné téma. Neřekneme asi nic nového, když budeme tvrdit, že neexistuje dítě, které by s pořádkem nemělo vůbec žádné problémy. Ale my velcí to můžeme dítěti usnadnit. Jak? Dítě musí mít šanci na přehledný a snadný úklid hraček. A to je záležitost úložných prostorů. Volíme proto úložné prostory uzavíratelné a rozdělené do částí tak, aby mohlo dítě své hračky a poklady třídit. Mohou to být skříňky klasické, úložné prostory ve schůdkách k posteli nebo kontejnery se kterými se dá při úklidu pojíždět po pokoji a pak je „zaparkovat“ na určené místo. Nezapomínejte na to, že v prostorově omezeném dětském pokoji je vhodné využít i stěny. Praktické a v současné době i moderní jsou závěsné skříňky.

Vhodné doplňkya bytový textil dokáží v dětském pokoji divy. S nimi vytvoříte bunkry, schovávačky „princeznovské spaní“ pro malou slečnu. Kluci zase ocení spaní v „tunelu“. Tak můžete i s malými finančními náklady dětský pokoj čas od času obměnit, stejně tak jako jej posunout o jednu věkovou kategorii výše.

„Je toho hodně, na co je třeba dbát při zařizování pokoje pro vaše děti. Obrátíte-li se na naši firmu, více než polovina starostí vám odpadne“, konstatuje Vladimír Kubeš. Odborně vyškolení pracovníci ve značkových prodejnách MONTERO v pražských Průhonicích a v Krucemburku vám nejen poradí a pomohou s výběrem, ale váš výběr také zvizualizují formou 3D grafických návrhů s různými variantami rozmístění nábytku. Rozhodnete-li se pro nákup, nábytek vám dovezou, odborně instalují a ještě zlikvidují všechny nepotřebné obaly. Za tyto služby nic neplatíte. Prohlédněte si tedy dětský nábytek na webových stránkáchwww.nabytek-montero.cza pak si ho přijďte osahat do prodejny. Určitě budete spokojeni.

Článek vyšel na:
www.tn.nova.cz