Vstávat jako znovuzrozená :: Nábytek MONTERO

Vstávat jako znovuzrozená

Taky to znáte? Do práce, z práce, uvařit, uklidit, úkoly s dětmi, … Více >>
 

Matrace Levitaci Lux Medium

Po celodenním shonu padnete do postele a oči se vám zavírají ještě dřív, než stačíte zhasnout. Ráno se probudíte, bolí vás záda a máte pocit, že jste si ani neodpočinula. A přitom k načerpání nové energie stačí tak málo. Usínat a probouzet se naposteli, která je opatřena pohodlnou a kvalitní matrací. A teď si možná řeknete, jak se vlastně poznákvalitní matrace?

„Vybrat správnou matraci není určitě jednoduché. Je třeba přemýšlet nad celou řadou faktorů jako jsou způsob využití matrace, věk, váha, případné zdravotní problémy. Ale při tom všem nesmíte zapomínat ani na své pocity, jestli máte raději matraci měkkou matraci nebo vám lépe vyhovuje matrace tužší, potrpíte si na design, sledujete eko-trendy,“ říká Ing. Vladimír Kubeš, který se věnuje výrobě matrací již více než 18 let.

Správně vybraná matrace by určitě měla respektovat základní anatomické tvary lidského těla, být zdravotně nezávadná, s kvalitním a pratelným potahem. V nabídceMONTERO, ryze českého výrobce matrací a nábytku, najdete velké množství matrací, které všechny tyto požadavky splňují. Pro výrobu matracových jader jsou používány všechny druhy známých materiálů, ať už jde o různé druhy paměťových pěn, studených pěn, speciálních protiroztočových pěn, kokosových vláken, latexových materiálů nebo pružinových systémů. Velký důraz je kladen také na potahový materiál a jeho specifické ale i praktické vlastnosti. Antialergické, snímatelné a pratelné potahy jsou zde samozřejmostí.

V nabídce najdete kolem 60 různých druhů matrací v různých cenových relacích. Značka MONTERO nabízí klasické matrace, zdravotní a ortopedické matrace, antialergení matrace, matrace z paměťové pěny, luxusní matrace…. Speciálně vyškolený personál vám ochotně pomůže vybrat tu správnou matraci, která bude vyhovovat právě vám. Matrace vám potom dovezou a přinesou až do bytu. A pokud máte zájem, odvezou i staré matrace, které již dosloužily. A to všechno úplně zdarma.

Luxus v posteli
Luxusní řadu mezi matracemi představuje matrace LEVITACY a LEVITACY LUX. Jedná se o sedmizónové anatomické matrace, vyrobené z vysokoobjemové paměťové pěny. Postupným vytlačením vzduchu a následným změknutím paměťové pěny vlivem teploty těla dosáhnete naprosto ideálního rozložení váhy. Kritické tlakové body jako např. oblast beder, nejsou pak vystaveny koncentrovanému tlaku a dochází k rychlejší regeneraci lidského těla. Pro své speciální vlastnosti je doporučována odborníky na neurologii.


„Matrace LEVITACY nebo LEVITACY LUX jsou jedny z nejoblíbenějších a nejprodávanějších matrací. Při spaní na těchto matracích můžete každou noc vychutnávat příjemný pocit, který lidé často přirovnávají ke „stavu bez tíže“. Ráno se probouzíte odpočatí, plni elánu, bez bolesti zad. To je určitě ten nejlepší začátek dne,“ dodává k luxusním matracím Ing. Vladimír Kubeš

Článek vyšel na:
www.tn.nova.cz