Víte, na čem spíte? Dobrá postel slouží v noci i přes den. :: Nábytek MONTERO

Víte, na čem spíte? Dobrá postel slouží v noci i přes den.

Měla by dobře vypadat, být funkční, pohodlná a padnout přesně do ložnice. Řeč je o posteli. Více >>
 

Dubová postel HANA

Buková postel ALICE

Měla by dobře vypadat, být funkční, pohodlná a padnout přesně do ložnice. Řeč je o posteli.Při výběru postele je důležitá vaše představa. Nejprve se musíte rozhodnout, zda chcete postel, která má zabrat málo místa, nebo postel, která bude monumentem vaší ložnice a bude tedy umístěna do prostoru. Druhým rozhodujícím krokem je to, jestli máte raději oblé nebo hranaté tvary. To už se dostáváme k praktickým věcem. Oblé tvary minimalizují počty naražených holenních kostí. Jste-li energický či věčně zasněný typ a víte o sobě, že jste náchylní k menším domácím zraněním, zvolte raději oblé hrany. S designem i konstrukcí souvisí hlavové čelo postele. Na to musí myslet především ti, kteří v posteli rádi čtou. Je daleko lepší se opřít o příjemné dřevěné čelo, než o chladnou zeď. Přichází na řadu barva. Barva zajímá každého. Stává se, že je potřeba koupit novou postel do již vybavené ložnice. Při stěhování do nového bytu lidé chtějí změnit barevnost nábytku. Důvody jsou různé a představy barev také. „V naší nabídce barevnosti postelí máme osmnáct desénů. Zajímavá je například bílá barva, kde je vidět textura dřeva. K nejprodávanějším patří barvy třešeň, bříza a medová,“ vyjmenovává Vladimír Kubeš, který se výrobě postelí pod značkou Montero, věnuje téměř dvacet let.

Pokud chcete na někoho zapůsobit, zaměřte se na jeho smysly. U postelí to platí podobně. Musí vám být příjemná na dotek. Rada odborníka proto zní: Nebojte se ji pořádně ohmatat, poznáte tak její kvalitu.

Kam s tím? Do postele

Všechno se jednou může hodit. Ale kam s tím? Třeba do úložného prostoru postele. Postele značky Montero mají jako jediné čtyři typy úložných prostor. Klasická varianta je zásuvka pod postelí s vysunutím do boku. Postel je díky tomu provzdušněná. Stejně tak jako u druhého typu, který nevyžaduje prostor po bocích postele. Úložná vložka pod postelí může být se zvedacím mechanismem, nebo bez něj. „Záleží na tom, které věci do úložného prostoru schováváte. Pokud to jsou například lyže, které se vytahují jednou za rok, není potřeba výklopná vložka. U věcí běžné denní potřeby ji naopak doporučujeme,“ popisuje praktické využití Vladimír Kubeš. Třetí možnost je vhodná pro ty, kteří mají rádi uzavřené prostory. Úložný prostor je v tomto případě jako skříň v posteli. Nese označení Universal. Jedná se o uzavřenou bednu z laminované ekodřevotřísky s provzdušňovacími otvory a výklopným mechanismem. Universal nabízí dvě varianty vyklápění: z boku postele nebo od nožního čela. Další možností úložných prostor je volba postele značky Montero s přídomkem LUX. Jedná se o postel, jejíž pevnou součástí je uzavřený prostor pod ložnou plochou postele. Výhodou je, že se do něj nepráší. Opět může být opatřena výklopným mechanismem a lamelovým roštem.

Pětiletá garance – záruka kvality

Dobrá postel je pevná, s kvalitní konstrukcí. Český výrobce nábytku Montero kvalitu postele podtrhuje tím, že dává na konstrukční pevnost rámu postele pětiletou garanci. Navíc, stane-li se něco s vaší postelí, stačí zavolat do prodejny a přímo k vám domů přijede specialista z výroby, aby váš problém na místě vyřešil.

Článek vyšel na:
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-volny-cas-bydleni/226548/vite-na-cem-spite-dobra-postel-slouzi-v-noci-i-pres-den.html