Už žádné stěhováky při objednání nového nábytku :: Nábytek MONTERO

Už žádné stěhováky při objednání nového nábytku

Rozhodli jste se pro nový nábytek, nebo si nově vybavujete byt či dům? Více >>
 

Kancelářský nábytek EXCELENT

Látková sedací souprava SWEET

Přemýšlíte, kde koupit kvalitní sedací soupravu, skříně, psací stůl a další nábytek a přitom šetřit čas i peníze? Pokud si správně zvolíte dodavatele nábytku ušetříte peníze za dopravu a nemusíte ani shánět stěhováky pro odnesení nábytku, vybalení a smontování jednotlivých kusů.

Zvláště pokud nemáte zrovna po ruce šikovného pomocníka, oceníte služby výrobce českého značkového nábytku Montero. Nemusíte se bát, že vám před domem zastaví dodávka s vaší novou postelí a skříněmi do ložnice, řidič je vyloží na chodník, nechá vás podepsat protokol o předání a odjede. Firma Montero poskytuje kvalitní full servis. Zajistí vynošení nábytku přímo do bytu nebo domu, smontuje ho a pomůže s rozmístěním v interiéru. I problém co se starým nábytkem má jednoduché řešení. Pracovníci firmy Montero zajistí jeho likvidaci. Kam s krabicemi a obaly, ve kterých přivezli nový stůl, židle nebo postele? Ani s tím si nemusíte lámat hlavu: „Ušetřili jsme spoustu starostí a také času. Donesli nám nábytek přímo do bytu, smontovali ho, obaly si odnesli. A bylo uklizeno,“ pochvaluje si Tereza z jižních Čech.

Váš rodinný či firemní rozpočet ušetří na dopravě nábytku, ta je po celé České i Slovenské republice ZDARMA. Řidiči jsou přímo firemními zaměstnanci, takže vezou „vlastní“ zboží, což se pozitivně projevuje na přístupu a komunikaci se zákazníkem. Nábytek má firma Montero v pětadevadesáti procentech skladem. Díky tomu vám ho dovezou během několika dní. Pokud si objednáte do středy jakéhokoliv týdne, budete mít nábytek doma do ptáku týdne následujícího.

Článek vyšel na:
http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-volny-cas-bydleni/231995/vybirate-sedaci-soupravu-neomezujte-se-prostorem.html