Tam, kde jde ruku v ruce kvalita a elegance :: Nábytek MONTERO

Tam, kde jde ruku v ruce kvalita a elegance

V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na kolekci pohodlných a elegantních sedaček značky MONTERO®, která upoutá Váš pohled nejen krásným designem, ale také velmi kvalitním zpracováním a pevnou konstrukcí. 50letá tradice dává záruku vytříbeného vkusu a smyslu pro estetiku zmiňovaného výrobce sedacích souprav. Přesně takové sedací soupravy vnesou do obývacího pokoje notnou dávku originality a spokojenosti uživatelů. Více >>
 

Všechny typy sedacích souprav MONTERO® jsou stavebnicového typu. Umožňují tím poskládat sedací soupravu do jakéhokoliv tvaru s rozličným funkčním vybavením, ať už se jedná o lůžko, úložné prostory či různé relaxační prvky.

Sedačky MONTERO® pod lupou

Látková sedačka Jaguár

Všechny typy sedacích souprav si můžete prohlédnout nejen na internetových stránkáchwww.nabytek-montero.cz,
ale také fyzicky na prodejnách v Praze-Průhonicích (naproti Aquaparku) a nebo v Krucemburku.

Z hlediska designu zde naleznete jak klasické sedací soupravy, tak sedačky moderní, které u nás vyhledávají především mladí lidé. Obě zmiňované skupiny vynikají svou pevnou konstrukcí z tvrdého bukového dřeva a použitím těch nejkvalitnějších čalounických materiálů a potahových látek a kůží. K potahovým látkám je nutno dodat, že vybrané druhy jsou opatřeny „nešpinivou“ úpravou pro snadnější údržbu, na kterou poskytujeme 5letou garanci.

A že je vybírat z čeho… Více než 365 vzorků potahových látek všemožných struktur, barev a technických vlastností, a přes 120 vzorků velmi kvalitních silných potahových kůží. Řekněte sami? Nevybrali byste si?

Typové plány všech sedaček poskytují široký výběr sestavných prvků s rozkladem na lůžko, s úložnými prostory ať už jednoduché zásuvky, výklopné taburety a kanape. A co Vám jistě zpříjemní chvíle odpočinku je možnost volby různých relaxačních prvků – měkké polohovatelné opěrné polštáře, výsuvné podhlavníky, nebo relaxační polohování celého sedacího prvku, tzv. funkci WALL AWAY. Tu můžete ovládat elektrickým motorem, nebo manuálně… Záleží pouze na Vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

Sedačka HUGO

Rozhodnutí je na Vás…

Odborně vyškolený tým na prodejnách je Vám k dispozici s radou a pomocí při výběru. A nejen tím, ochotně a zcela zdarma Vám vyhotoví 2D grafický návrh obývacího pokoje, včetně nejlepšího umístění sedačky. Poskytujeme i další nadstandardní služby zcela ZDARMA – dopravu, vynošení a montáž po celé České republice i na Slovensku – likvidaci obalů z námi dovezeného nábytku – a na Vaše přání i zlikvidujeme starou sedací soupravu, která již dosloužila.

S námi máte jistotu, že interiér bude moderní a luxusní i po řadu dalších let či desetiletí…