Tajemství :: Nábytek MONTERO

Tajemství

Původně jsem sice chtěla psát o včerejším focení, ale vzhledem k tomu, že ještě chvíli nesmím prozradit, k čemu jsou fotky určeny, rozhodla jsem se zatím veřejně zamyslet, jestli na mě není páchán trestný čin. Podle jedné studie totiž ženy nedokážou udržet tajemství. Prostě k tomu nemáme dispozice a je pro nás přirozené dělit se o veškeré informace, které nám přijdou zajímavé. Průměrná žena si nechá tajemství pro sebe pouhých 32 minut! Jak výjimečnou mě tedy dělá fakt, že o novém projektu zarytě mlčím už pár týdnů? Více >>
 

No dobře, tak když jsme se znovu a opět přesvědčili, že o mé dokonalosti není pochyb, pojďme přejít k závažnějšímu tématu; je-li vědecky dokázáno, že holky nejsou schopny udržet tajemství bez ohledu na to, o jak moc důvěrnou informaci se jedná, dopouští se na mě někdo trestného činu omezování osobní svobody, když mě "nutí" mlčet o něčem, co já shledávám dostatečně zajímavým, tudíž nenechatelným si pro sebe?

Hmmmm... Vim přesně, co udělám. Půjdu se na to ještě vyspat! A pokud mé další kroky budou zajímavé, jako správná žena se o ně s vámi zase podělím ;-)

Něco málo ale možná prozradit můžu...

http://www.nabytek-montero.cz