Služby pro rodinnou pohodu :: Nábytek MONTERO

Služby pro rodinnou pohodu

Už jste se také těšili z nákupu nového nábytku a úsměv vám zamrzl, když doma zhoustla atmosféra natolik, že by se dala krájet? Tak to jste ještě neobjevili český značkový nábytek Montero. Více >>
 

Kvalitní český nábytek s tradicí Montero®Doprava po celé ČR a SR ZDARMAProč ty nervy?

Tu novou ložnici za neuvěřitelně nízkou cenu sice z obchodního domu za příplatek přivezli, ale do třetího patra jste si ji v krabicích museli vynosit a potom sami smontovat. Což byl úkol heroický. Plánek předpokládal technické dovednosti minimálně na úrovni šikovného domácího kutila, jeden sáček s nějakými kovovými dílky chyběl a jiný se šroubky se roztrhl, takže by jeho obsah dala dohromady jenom Popelka s hejnem holubů.

Pokud manžel nemrskl do kouta křížákem a do dětských oušek neputovala slova, na která mají ještě hodně času, bylo ještě dobře. Po hodinách námahy jste někdy po půlnoci ulehli a nastavili si budíka, aby bylo kdy do auta vynosit horu obalového materiálu, rozebranou starou postel a matrace, které mají odslouženo.

Cesta na sběrný dvůr, a pokud jste předchozí den nebyli úspěšní, nepříjemné a nekonečné reklamace případně shánění poztrácených dílků.

Také se vám orosilo čelo? Není divu. Plyne z toho jedno: Kdo sejme z rodiny tyto starosti, je váš přítel. Český výrobce značkového nábytku s více než šedestátipětiletou tradicí Montero jím evidentně je. Jako jediný na českém trhu poskytne služby, díky nimž z nového nábytku zůstane jen potěšení. Bez příplatků. Zvládá to proto, že má za sebou dva výrobní závody a na sto padesát perfektně proškolených a motivovaných pracovníků, od řemeslníků přes obchodní specialisty po šoféry a montéry.

3D grafický návrh ZDARMA

Co nejlepšího pro vás Montero® udělá
  • Nečekáte dlouho. Vše, co je v katalogu, mají skladem (hovoříme o 95 procentech nábytku) a pokud si vyberete do čtvrtka, kdy se shromažďují týdenní objednávky, do týdne máte nábytek doma.Tedy pokud to tak chcete, někdy potřebujete více času abyste si připravili interiér, vymalovali. Delší termíny dodání jsou pouze u atypického nábytku například s nadstandardní šířkou postele nebo u rozkládacích sedacích souprav, které se teprve zadávají do výroby.

  • Sortimentem, který vás zajímá, provázejí obchodní specialisté,kteří nábytku perfektně rozumí a snaží se s vámi najít optimální řešení. Nemusíte se jejich pozornosti doprošovat a čas nehraje roli. Jsou důkladní, nespěchají.

  • Nábytek kupujete svému interiéru opravdu namíru, rozhodně nemusíte zmateně pobíhat po prodejně s metrem. Stačí doma změřit pokoj a kusy nábytku, které v něm chcete ponechat. Obchodník, který se vám bude věnovat, pomůže na základě vámi přinesených údajů vybrat správnou velikost i uspořádání, názorně může vhodné možnosti předvést na magnetické tabuli a v 3D grafickém programu.ZDARMA

  • Podklady pro 3D grafické návrhy lze poslat předemtaké do firemní prodejny nebo výrobního závodu.

  • Pracovníci firmy vše zdarma přivezou vlastní autodopravou, vynosí a smontují, pokud nastane jakýkoli technický problém, jsou schopni ho bleskově vyřešit. Odvezou si obalový materiál a od ledna dokonce i staré nežádoucí matrace a sedací soupravy, jejichž likvidace by znamenala další nepříjemnou povinnost a peníze navíc.

  • Vyskytl se problém, nějakou součást jste nechtěně zničili, ztratili? Díky výrobním závodům vám ji dodají novou a nebudou se handrkovat o reklamaci.

  • Vždy s vámi budou jednat slušně, s respektem.Pokud by se vyskytl v tomto směru problém, stačí napsat e-mail případně se obrátit rovnou na šéfa firmy ing. Vladimíra Kubeše, který tyto situace řeší bezodkladně a nekompromisně. Tato chyba se totiž u Montera neodpouští.

Článek vyšel na: http://www.mamaaja.cz/ActiveWeb/Article/4149/kvalitni_cesky_nabytek_s_tradici_montero.html