Sedačky od MONTERO® - sedačky co vydrží :: Nábytek MONTERO

Sedačky od MONTERO® - sedačky co vydrží

Rozhodujete se pořídit si levnou sedací soupravu, kterou za pár let vyměníte, kvůli dětem nebo domácím mazlíčkům? Nedělejte to! Nejen, že se budete po celou dobu bránit špíně a žít ve věčném strachu z poškození, ale také budete posléze muset vynaložit další peníze na pořízení nové sedací soupravy. Se sedačkami MONTERO® s protišpinivou úpravou Aquaclean, na kterou poskytujeme 5letou garanci, můžete tyto starosti pustit klidně z hlavy. Více >>
 

Se sedacími soupravami MONTERO® už nemusíte řešit místo a design celé místnosti, kde bude umístěna. Díky širokým typovým plánům jednotlivých sedačeka vzorníkům potahových látek a kůží, sestavíte sedací soupravu dle vlastní potřeby. Názornější představu o tom, jak bude Vaše budoucí sedací souprava veliká můžete využít magnetickou tabuli, na kterou si sestavíte 2D návrh. Nápomocny Vám můžou být naše speciálně vyškolené kolegyně, které s výběrem a sestavením 2D plánu rády pomohou. Takto pečlivě vybraná sestava a k ní i vhodná potahová látka Vám vydrží dlouhá léta a čas strávený jejich výběrem se Vám stonásobně vyplatí. To nejsou jen plané sliby, nýbrž léty prověřený fakt.

U nás nedostáváte "očalouněnou bednu", u nás zakoupíte sedací soupravu s kostrou z tvrdého bukového dřeva s kvalitními čalounickými materiály.

Rychlý úklid sedací soupravy i pod níSedačka IRON

Při výběru potahové látky nebo kůže je velmi důležitý parametr otáček, což je číslo, které určuje jak moc je látka otěruvzdorná. Pro normální používání sedačky v domácím prostředí jsou vhodné látky s číslem 20-30 tisíc otáček. Látky ze vzorníků MONTERO® tento počet otáček několikanásobně převyšují a tím se sedačky od nás dostávají na vyšší úroveň.
Protišpinivá funkce vybraných druhů látek s teflonovou úpravou s 5letou garancí poskytují uživatelům komfort jednoduchého čištění při běžných nehodách. Rozlité nápoje (voda, džus, víno) jednodušše odsajete papírovou utěrkou. Skvrny od tekutin vyšší konzistence (kečup, hořčice apod.) odstraníte také papírovou utěrkou a zbytky následně otřete vlhkou houbičkou.
Pro mnohé ženy je důležité mít možnost vysávat prach i pod sedací soupravou při běžném luxování domácnosti. Většina našich sedacích souprav je vybavena vyššími nožičkami, které Vám to usnadní.

Při výběru dávejte důraz na praktičnost sedačky

Látková sedací souprava ILEK SChcete ušetřit čas při nákupu sedačky. Pak si doma sepište, co od sedací soupravy očekáváte - funkce (lůžko, relaxační opěradla, úložné prostory, podhlavníky), druh a barvu látky a v neposlední řadu i částku, kterou chcete do sedací soupravy investovat. Částku si stanovte s rezervou, jelikož v naší nabídce můžete narazit na sedací soupravu, bez které už nebudete moci být. Ujasněte si také, kdo bude sedací soupravu používat, kde sedací souprava bude stát, případně i rozměr vyhrazeného prostoru. To vše napomůže našim kolegyním při ukázkách a Vám i čas. Ruku na srdce. Projít prodejnu a nechat si ukázat více než 60 typů sedacích souprav, zabere hodně a hodně času.


Nadstandardní služby. A zadarmo

Doprava po celé ČR a SR ZDARMA
Využijte i našich nadstandardních služeb. Sedací soupravu Vám dovezeme, vyneseme a smontujeme. Pokud budete potřebovat, zlikvidujeme Vaší starou sedací soupravu. Nedílnou součástí je i likvidace obalů z dovezeného nábytku.