Sedačka, která vám sedne :: Nábytek MONTERO

Sedačka, která vám sedne

Než se vydáte do obchodu, nejprve si pořádně prohlédněte váš pokoj a ujasněte si, jaká sedačka se k vám do bytu hodí. Bude lepší klasická sedací souprava nebo rohová? Vycházejte z toho, kolik lidí na ní bude sedávat... Více >>
 

Kožená sedací souprava ANUBIS

Kožená sedací souprava ANUBIS

Kožená sedací souprava LOFT L

Kožená sedací souprava TERZO

Kožená sedací souprava NASSAU L

Pro velkou rodinu nebo pro toho, kdo tráví více času ve společnosti přátel, bychom doporučilisedací soupravurohovou. Lidé nesedí v řadě vedle sebe a jejich vzájemný rozhovor je pro ně příjemnější. Alternativou je kombinace klasických trojsedáků a dvojsedáků. Nejen že to zajistí stejné pohodlí pro komunikaci lidí, jako rohová sedací souprava, ale navíc v sobě skýtá větší variabilitu. Pokud se vám rozložení vašeho pokoje okouká, lze jednotlivé kusy přeskupit a vytvořit tak zbrusu nový vzhled vašeho obýváku. Soupravy lze vhodně rozšířit také o křesla, nebo taburety. Mějte na mysli, že větší neznamená vždy lepší. Rozměry pohovky by měly korespondovat s velikostí interiéru.

Jestliže budete sedačku využívat také pro občasné nebo i častější přespávání, volte rozkládací sedací soupravu. Ale před tím se ujistěte, že na její rozložení máte dostatek místa. V dnešní době jsou již k dispozici takové pohovky, které si po rozložení nezadají s klasickým dvojlůžkem. Je proto dobré vyzkoušet si ji předem a zaměřit se na praktické detaily. Obsahuje sedací souprava úložný prostor na lůžkoviny? Rozkládá se snadno a rychle? Nebudou mezery mezi matracemi moc velké? Na to všechno je třeba myslet.

Planpolster Nanova Trend

„Aby byla sedací souprava skutečnou ozdobou vašeho interiéru, je třeba zvolit vhodné čalounění. Čalounění dodává vzhledu sedací soupravy ten správný šmrnc. Kromě barvy a vzoru je třeba vybírat i vhodný materiál. Nejběžnější jsou kůže nebo textilie. Obojí je dnes nabízeno v široké paletě barevností. Speciální technologické úpravy povrchu zajistí delší životnost. Potah s protišpinivou úpravou nezničí ani vylité víno, ani umělecké výtvory vašich dětí vytvořené propiskou. S čalouněním souvisí také výplň sedáků“ říká Ing. Vladimír Kubeš, specialista na výrobu českého značkového nábytkuMONTEROa doplňuje: „Kvalitní výplň, konstrukce, stejně tak jako kvalitní odpružení, má vliv jak na pohodlí při sezení a na životnost sedací soupravy.“ Zajímejte se i o rám pohovky. Není sice na první pohled vidět, ale to neznamená, že na něm nezáleží - naopak - rám by měl být vyroben z masivního dřeva. „Souhrn kvalitních vstupních materiálů pro výrobu kvalitních sedacích souprav, tak lze jednoduše shrnout nabídku českého značkového nábytku MONTERO,“ dodává Ing. Vladimír Kubeš.

Látková sedací souprava ARUBA

Látková sedací souprava ARUBA

Látková sedací souprava CUBIC S

Látková sedací souprava JAGUAR

Látková sedací souprava SPIKE

Článek vyšel na:
www.prozeny.blesk.cz