Sedací soupravy pro 3. tisíciletí :: Nábytek MONTERO

Sedací soupravy pro 3. tisíciletí

Představte si, že přijdete z práce domů a jste unavení a naštvaní. Pustíte televizi, sednete na gauč a chcete si vychutnat chvilku klidu. Více >>
 

Pouhým dotekem tlačítka

Pouhým dotekem tlačítka se vaše „obyčejná“ sedačka začne měnit v relaxační křesílko. Sklopí se opěradlo pod vašimi zády, sedák se povysune, takže se zvýší hloubka sedu, vysune se podnožka, která nadzvedne a uvolní vaše nohy a vy se dostanete do polohy, kdy se vám odpočívá přímo báječně. Cítíte ten úžasný pocit?

Sedací souprava REGIS

Látková sedačka REGIS

A teď si ještě jednou představte, že taková sedačka opravdu existuje. Takovétosedací soupravys funkcí WALL AWAY a ještě mnohé jiné sedací soupravy má ve své nabídce firma MONTERO. „Svoji sedací soupravu si můžete poskládat v podstatě na míru,“ říká jednatel firmy Vladimír Kubeš. A myslí to doslova. „Naše sedací soupravy jsou v podstatě stavebnice, takže je možné poskládat je do jakéhokoli tvaru či rozměru,“ doplňuje Kubeš.

Je jenom na vás, z jakých prvků svoji sedačku poskládáte.

Můžete volit z rovných dílů, přes různé tvary rohů, kanapátek, taburetů až po velmi oblíbený zakončovací otočný prvek zvaný rondel. Ale nejde jen o rozměry. Je třeba myslet i na pohodlí. Proto je vhodné doplnit sedací část různými područkami, podhlavníky a polštáři, které mohou být i polohovatelné a to jak manuálně, tak motorově. Tvrdost sedu máte také ve svých rukách a u některých typů sedaček si sami řeknete, zda chcete sedět na měkkém nebo naopak. Myslete i na účelnost. Zvolte si sedací soupravu s úložným prostorem nebo přídavným lůžkem, a pokud o lůžko nestojíte a přesto občas potřebujete přespat, můžete si zvolit sedací prvek, který se jedním stisknutím tlačítka změní na kanapátko a nouzové lůžko je na světě.

Sedací souprava ONEX

Látková sedačka ONEX


Nepodceňujte ani výběr povrchu sedací soupravy. Nejen, že vhodně vybranoulátkounebokůžídáte své sedačce jedinečnou „tvář“, ale také si ušetříte spoustu práce s její údržbou. Dnešní látky a kůže mohou být opatřeny tzv. nešpinivou úpravou, to znamená, že nečistoty stačí pouze setřít vlhkým hadříkem a po rozlitém víně nebo kakau vašich dětí není ani památky. Kvalitní povrch také dlouho vydrží, proto si firma může dovolit dávat na kvalitní povrchy i 5ti letou záruku.

Kvalitasedačkyzaručena

Stejně tak, jako je kvalitní povrch sedací soupravy, je kvalitní i rám. „Za tuto kvalitu ručí náš německý partner, který řemeslnému provedení každého detailu věnuje velkou pozornost. Ať už si u nás zvolíte sedací soupravu rohovou nebo klasickou, chybu neuděláte. Můžete si být jistí, že sedačka od nás se hned tak nerozvrže.,“ slibuje Vladimír Kubeš.

Sedací souprava ILEK L

Kožená sedačka ILEK L

Stejně kvalitní jako sedací souprava sama jsou i služby firmy MONTERO, které poskytují úplně zdarma. Nejen, že vám odborně poradí s výběrem sedačky a podrobně vysvětlí jednotlivé odlišnosti, ale ještě připraví 2D grafický návrh prostorového uspořádání. Vaši vybranou sedačku dopraví až k vám do obýváku nebo kanceláře a odborně ji smontují. Postarají se o všechny obaly a budete-li chtít, tak i o starou sedací soupravu, která dosloužila. Vy už si můžete jen sednout a odpočívat. Tak si vyberte na webu www.nabytek-montero.cz nebo ve značkových prodejnách v Krucemburku nebo v Praze – Čestlicích.

Vyšlo na:tn.cz