Šatní skříně do ložnice, dětského pokoje i předsíně :: Nábytek MONTERO

Šatní skříně do ložnice, dětského pokoje i předsíně

Každý aspoň jednou v životě řeší vybavení ložnice, chodby nebo dětského pokoje. Atmosféru pokoje vytváří nábytek. Jeho rozmístění a tím pádem i estetickou a prakticky využitelnou funkci ovlivníme my. Těžko můžeme zasahovat do rozměrů pokoje, protože okna, dveře a příčky mají své jasné místo. A přeci si můžeme pokoj vybavit podle našich potřeb. Skříně, bez kterých se neobjede žádná ložnice ani dětský pokoj, mohou mít vnitřní rozložení polic, výsuvných boxů a šatních tyčí přesně podle našich požadavků. Více >>
 

Šatní skříně značky Montero jsou variabilní, mají v podstatě nekonečné množství kombinací a jsou proto vhodné do každé místnosti. Vlastní design skříně si lze vybrat. V nabídce je několik desítek druhů dveří, které doplňují nábytkové řady a sortiment postelí Montero. Šatní skříně slouží nejen jako úložný prostor pro oblečení, boty, ložní prádlo, ale zároveň jsou výrazným designovým prvkem pokoje. Skříňový a úložný systém by měl vždy korespondovat svou barvou s okolním nábytkem.

Jak si vybrat šatní skříň?

Vždy vybírejte skříň podle toho do jaké místnosti v bytě je určena a co v ní plánujete ukládat. Důležitými kritérii pro výběr jsou: hloubka, výška, šířka, materiál a vnitřní uspořádání. Nejdříve řešte korpus nebo-li vnitřek skříně bez dveří. Pokud chcete skříň pro uložení oblečení, popřemýšlejte, co nejvíce nosíte. Někdo raději věší oblečení na ramínka, někdo preferuje přehledné uspořádání v jednotlivých policích. Zvažte, kolik budete potřebovat šatních tyčí, zásuvek a polic. Skříně rozdělujeme na šatní, obsahující šatní tyč pro věšení oblečení na ramínka, a policové, které se skládají z polic, ty lze nastavit v libovolných rozestupech. Nejoblíbenější jsou ale skříně kombinované neboli pološatní, ty nabízí uživateli obě varianty. Dalším krokem je výběr dveří a to zejména jejich desénu a úchytek. Český výrobce značkového nábytku Montero nabízí velké množství desénů, ze kterých si určitě vyberete. Praktickým doplňkem šatních skříní jsou nástavce na šatní skříně včetně nástavce rohového nebo zrcadlo, které je možné vlepit na vnitřní i vnější stranu dveří.

Značkový český nábytek Montero nabízí šatní skříně Universal, skladem jsou dveře ve třiceti desénech. Výhodou tohoto úložného šatního systému je široká variabilita, která poskytuje v podstatě nekonečné množství kombinací. Nemusíte se trápit, jak skříň navrhnout, v případě vašeho zájmu se neváhejte obrátit na naše pracovníky, ZDARMA vám připraví 3D grafické návrhy včetně cenových nabídek. Stačí jen vědět rozměry místa, kde bude skříň stát, vybrat desén dveří, úchytky a ostatní už za vás udělají odborníci.

Více o šatních skříních nalezneteZDE.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/pr-clanky/satni-skrine-do-loznice-detskeho-pokoje-i-predsine.html