Partnerské matrace – zdravý spánek pro oba :: Nábytek MONTERO

Partnerské matrace – zdravý spánek pro oba

Naše páteř má své zakřivení, a pokud nebudeme při spaní respektovat její přirozený tvar, budou nás bolet záda, a to nejen ráno, ale i v průběhu dne. Častým problémem u partnerských postelí je to, že každý z partnerů má rád jinou tuhost matrace. V nabídce výrobce českého nábytku Montero jsou matrace, na kterých budete spát zdravě a pohodlně nejen vy, ale i váš partner. Více >>
 

Matrace NEXUS

Matrace ZEN

Matrace ZEN PLUS

Když ležíte na zádech, musí být páteř ve svém přirozeném esovitě zakřiveném tvaru, při ležení na boku musí být páteř v rovině. Při každé poloze musí být tedy páteř ve své přirozené poloze. Jak toho ale docílit?

Potřebujete správnou matraci. Výrobce českého značkového nábytku Montero má ve své nabídce velké množství matrací, které si můžete vyzkoušet. Vybrat si můžete z nabízených rozměrů a také není problém objednat si atypický tvar matrace. Dospělý člověk by neměl mít šířku matrace menší než 90 cm. Lehněte si na matraci, a pokud při ležení na zádech máte prostor pro pohodlné mírné pokrčení v lokti, máte optimální šířku. Délka matrace by měla být dána součtem vaší výšky a délky chodidla. U dvoulůžka je potřeba se řídit podle většího partnera.

Matrace Nexusje kvalitní matrace se speciálním „trapézovým“ jádrem zabezpečující potřebné provzduš­nění matrace a odvod vlhkosti. Její výška (32-34 cm) usnadňuje vstávání, a to ocení nejen senioři.

O něco nižší (15 – 17 cm) je partnerská matraceZen. Je vhodná pro ty, kteří mají rádi tužší povrch. Profilováním je členěna na sedm anatomických zón. MatraceZen plusje určena pro partnery s výrazně odlišnými požadavky na tuhost. Měkčí strana je z paměťové pěny, takže je elastická a zajišťuje komfortní rozložení váhy. Tím minimalizuje otáčení během spánku. Tužší strana je z vysoce odolné a pružné studené pěny.

Velmi oblíbené jsou i luxusní matrace z řadLevitacyaLevitacy Lux. Ložné plochy luxusních matrací z viscoelastických paměťových pěn, pomáhají rovnoměrně rozprostřít tlak těla a tak vytvořit takzvaný stav beztíže. Dokonalé uložení páteře a minimální počet otáček zkvalitňují spánek.

Matrace LEVITACY LUX MEDIUM

Potahy matracíjsou snímatelné a pro jejich údržbu je stačí vyprat na 60°C. K jakémukoliv potahu matrace si můžete přiobjednat středovou část potahu opatřenou 3D mřížkou. Tento materiál totiž zajistí ideální odvod absorbovaných vodních par z jádra matrace.

Článek vyšel na:
www.prozeny.blesk.cz