Nový školní rok v novém dětském pokoji :: Nábytek MONTERO

Nový školní rok v novém dětském pokoji

Je možné, že jste tento slogan zaregistrovali na svých počítačích, mobilech nebo tabletech při prohlížení FB stránek. Je pravdou, že nejlepším obdobím pro realizaci přestavby dětského pokoje je léto a to především jeho druhá polovina, ale i teď během září ještě není pozdě. Jistě si řeknete, jak ale zorganizovat odvoz dětí do školy, práci a ještě zařizování pokoje? Jednoduše. Vyzkoušejte Služby na klíč od značky MONTERO. Popravdě s Monterem není nikdy pozdě, ale proč to odkládat. Více >>
 

Nábytek do dětských a studentských MONTERO můžeme rozdělit do 3 základních skupin:

Dětský pokoj Kalimero

Nábytek ze smrku

Nábytkové řady
- PEDRO
- KALIMERO
- NOVÝ KLASIK
- ALPIK

Jedná se o nábytek bytelné konstrukce. Jednotlivé řady lze mezi sebou vhodně kombinovat, takže dostáváte vždy originální celek

Dětský pokoj Nový Klasik


Dětský pokoj Donald

Nábytek z vysoce kvalitního lamina s ABS hranami

Nábytkové řady
- BOLZANO
- FERDA
- DONALD
- MIKI
- PETR/PETRA

Jedná se o nábytek z ekodřevotřískových desek různých tlouštěk, potažených kvalitním laminem v různých dekorech. Nábytek je opatřen vysoce odolnými ABS hranami. Jednotlivé nábytkové řady lze mezi sebou kombinovat s ohledem na použitý desén lamina.

Dětský pokoj Bolzano

Studentský pokoj Paříž

Dýhovaný nábytek

Nábytkové řady

– PALERMO
– PAŘÍŽ
– VERONA

Nábytek z ekodřevotřískových desek různých tlouštěk dýhovaných přírodními dýhami. Tento nábytek je vhodný především pro vybavení studentských pokojů.

Studentský pokoj Verona

Nabídka značkového nábytku MONTERO je velmi široká, jak v oblasti sortimentu, tak i v oblasti použitých a vysoce kvalitních českých materiálů. Tak máte možnost kompletně vybavit dětský pokoj od postelí, stolů, skříní, komod až po postelové rošty a matrace. V tom, mnoho našich zákazníků vidí nespornou výhodu, že na jednom místě mají možnost nakoupit vše, včetně služeb, které provádíme zdarma. Jedinou Vaší starostí pak je jen to, jestli se pokojík bude líbit Vaší ratolesti.


Ale přibližme si naše SLUŽBY NA KLÍČ jednotlivě…

2D a 3D grafický návrh - ZDARMA
Nevíte si rady, nedokážete si udělat představu o budoucí podobě dětského pokoje. Nevadí. Zašlete nám rozměry místnosti, včetně umístění dveří, oken, radiátorů, v případě podkrovních místností i orientaci šikmé plochy střechy. Nejideálnější je společně s těmito údaji zaslat fotografie dané místnosti společně s půdorysným plánkem. Dále pak vybrané jednotlivé kusy nábytku a jejich počet, které jste si vybrali z typového plánu. Naši pracovníci na základě těchto údajů vyhotoví 2D a 3D grafický návrh vyvedený v několika pohledech do místnosti.

Doprava po celé ČR a SR – ZDARMA
95 % sortimentu českého značkového nábytku MONTERO® je skladem, proto jsme schopni nábytek objednaný do středy dodat na místo určení po celé České republice a Slovensku nejpozději do pátku týdne následujícího. Dopravou je myšleno dopravení zboží za první uzamykatelné dveře, to v případě, že si montáž chcete provést sami. Zboží je zaváženo firemními vozy přímo z výroby.

Vynošení a montáž po celé ČR a SR – ZDARMA
Pokud si přiobjednáte bezplatnou službu vynošení a montáže, pak je Vám nábytek vynesen až do bytu či místnosti v domě, kde ho naši kvalifikovaní pracovníci z výroby namístě smontují a umístí dle Vašeho zadání.
V případě, že si chcete provést montáž sami a nábytek je zavážen naší firmou, je samozřejmě možné, domluvit si i vynošení nábytku do příslušného bytu.

Likvidace obalů - ZDARMA
Likvidace obalů je vždycky u takových to akcí velkým problémem. Ne však se značkou MONTERO. V průběhu montáže jsou obaly z námi dovezeného nábytku postupně odnášeny zpět do auta. Ty jsou dále odváženy zpět do výrobního závodu, kde jsou roztříděny a zlikvidovány.

Na další dotazy ke službám Vám jistě rádi odpoví na telefonních číslech: 777 745 211 nebo 777 745 204, nebo prostřednictvím chatu na našich stránkách.