Neumíte si představit, jak bude vypadat nový pokoj? 3D grafický návrh pomůže :: Nábytek MONTERO

Neumíte si představit, jak bude vypadat nový pokoj? 3D grafický návrh pomůže

Ať už si vybavujete svůj byt poprvé, nebo měníte starý nábytek za nový či rekonstruujete ložnici nebo dětský pokoj, určitě řešíte, jak bude prostor nově vypadat. Více >>
 Dětský pokoj PEDROLožnice FERDAKancelářský nábytek VARIANT

Ten, kdo má dobrou vizuálně-prostorovou představivost, jakoby měl před očima obrázek, jak bude pokoj vypadat, kde bude postel a kolik místa bude pro skříně. Mnozí si ale nedovedou v hlavě představit pokoj s nábytkem, zvlášť když stojí uprostřed prázdné místnosti. Pohodlným pomocníkem je3D grafický návrh. Je to zásadní a velmi důležitý nástroj pro plánování vybavení interiéru. „Je dobré, když má člověk alespoň hrubou představu o tom, jak by ložnice nebo obývací pokoj měl vypadat. Grafický návrh připraví architekt i s variantním řešením a cenovou kalkulací. Možný je i opačný postup, a to tak, že sdělíte architektovi, kolik peněz máte k dispozici na dané vybavení interiéru a architekt bude hledat nejvhodnější řešení,“ popisuje proces tvorby 3D návrhu, pan Vladimír Kubeš - výrobce českého nábytku MONTERO.

3D grafický návrh pomůže mozku se rozhodnout
Rekonstrukce nebo realizace nových bytových prostor je zásadní pro náš život, protože si vytváříme místo, kde budeme bydlet a žít. Díky grafickému návrhu, který sestavuje specialista na základě vašich požadavků, získáte jasnou a ucelenou představu o tom, jak bude pokoj nebo pokoje vypadat.„Vizualizace je pro náš mozek a naše rozhodování důležitá. Když vidímegrafický návrh uspořádání prostoru včetně jeho vybavení, můžeme si vizualizovat – mentálně se vžít – do pocitu, jaké to je, když sedíme v křesle, vedle nás je postel, za námi dveře. Díky 3D grafickému návrhu a vizualizaci, což je jedna z metod mentálního tréninku, můžeme zjistit, jak nám uspořádání prostoru sedne,“ vysvětluje Eva Fruhwirtová.

Součástí 3D návrhu, který vám zdarma připraví firemní specialisté z prodejny značkového českého nábytku Montero, je variantní řešení upořádání místnosti a také cenová kalkulace. Rozhodování a plánování je o mnoho snazší – na nákresu uvidíte, jak by pokoj mohl vypadat a zároveň máte informaci kolik vás bude nábytek stát. Podklady pro grafický návrh jako jsou rozměry místnosti, rozmístění oken, dveří, stačí poslat e-mailem, nemusíte nikam chodit. Hotový 3D grafický návrh připraví specialisté do tří pracovních dnů. A když se rozhodnete pro kvalitní český nábytek Montero, 3D grafický návrh a služba firemního architekta je pro vás ZDARMA.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/neumite-si-predstavit-jak-bude-vypadat-novy-pokoj-3d-graficky-navrh-pomuze.html