Německá kvalita za českou cenu :: Nábytek MONTERO

Německá kvalita za českou cenu

Kdo by nechtěl za své peníze dostat to nejlepší zboží? Určitě každý. A pokud tím zbožím je sedací souprava, která bývá často největší dominantou vašeho bytu, tak to platí dvojnásob. A když ke kvalitě přidáte ještě líbivost, jednoduchost, bytelnost, pohodlnost a variabilitu, dostáváte se do říše snů. Ale i sen se vám může vyplnit. Od toho je tady český značkový nábytek MONTERO, výrobce kvalitního nábytku s více než 50-ti letou tradicí, která se spojila s německým výrobcem, aby pro vás připravila jedinečnou kolekci sedacích souprav. Více >>
 

„Německého partnera jsme si pro spolupráci zvolili po pečlivém výběru,“ říká zkušený výrobce českého značkového nábytku MONTERO Ing. Vladimír Kubeš a dodává: „O spolupráci rozhodly právě preciznost, konstrukce, použité materiály a kvalita řemeslného zpracování, které jsou vlastní i naší výrobě postelí z masivu, ložnic, matrací, dětských pokojů a kancelářského nábytku.“ Kvalitu každé sedací soupravy, stejně jako její životnost, do velké míry určuje její technické provedení a kvalita vstupních materiálů. Při výběru sedací soupravy je důležité investovat nejen do kvalitního potahu, ale i do pevné kostry. Určitě je důležité zkontrolovat také kvalitu šití a vypnutí potahové látky. Zvolit si sedáky z kvalitní studené pěny či jiných kvalitních materiálů, které spolu s pružinovým systémem spolehlivě odolají např. řádění vašich dětí.

Všechny nabízenésedací soupravyjsou stavebnice, které umožňují sestavení libovolného rozměru nebo tvaru. Ať už se rozhodnete pro klasickou sedací soupravu, rohovou nebo sedací soupravu do tvaru U, můžete ji opatřit celou řadou zajímavých prvků. Polohovatelné područky, opěráky nebo podhlavníky, relaxační roh nebo kanape, úložné prostory nebo rozkládací lůžko, křesla nebo taburety - to je jen malý výčet volitelných doplňků, které dokáží ovlivnit funkci vaší sedací soupravy. Jedinečný design své sedačce dodáte výběrem zajímavé látky s vysokou odolností proti otěru, která je opatřena úpravou pro snadnou údržbu. Kvalita je zřejmá už ze skutečnosti, že na většinu látek či kůží, je poskytována 5-ti letá záruka.

Služby na klíč a zdarma jsou samozřejmostí

Služby MONTERO začínají už na webových stránkáchwww.montero.cz, kde si každý může předem vybrat sedací soupravu svých snů, buď podle obrázků, nebo videoprezentace. Svoji volbu si pak zákazník ověří v některé ze značkových prodejen MONTERO - v pražskýchPrůhonicích, nebo vKrucemburku. Tady už se o klienta postará odborně vyškolený firemní personál. Pomůže dořešit jakékoliv nejasnosti či otázky, poradí s výběrem a zhotoví několik variant 2D grafických návrhů pro lepší představu o rozmístění sedací soupravy v obývacím pokoji. Ale tím to nekončí. Po zakoupení, přivezou zákazníkovi sedací soupravu vlastními firemními vozy až do bytu, domu (kdekoliv v ČR), odborně smontují a instalují, zlikvidují obaly a ještě, pokud má zákazník zájem, odvezou i starou a nepotřebnou sedací soupravu. Poskytují záruční a pozáruční servis.

Pro MONTERO je spokojenost zákazníka na prvním místě a tak je pochopitelné, že všechny svéslužbyposkytují zcela zdarma.

Článek vyšel na:
www.prozeny.blesk.cz