Nejlíp špulí Písařík! :: Nábytek MONTERO

Nejlíp špulí Písařík!

Znám sice pár kluků, který si občas nějaký to selfie udělají, ale v podstatě bych řekla, že je to záležitost holek. A možná právě proto začne většina kluků chtě nechtě napodobovat naše zkušené výrazy, když se fotíme s nimi. Zkrátka - my špulíme, tak oni taky. Při procházení fotek z natáčení talk show S Adél v posteli jsem se nad některýma fotkama celkem pobavila, a tak jsem se rozhodla, že se o ně s vámi podělím a zároveň přijdu na to, kdo že to umí nejlíp "špulit". Více >>
 

A protože jsem vítěze zmínila už v titulku, začneme u těch nejzdařilejších. Martin Písařík a Robert Vano, který mimochodem hned prohodil, že jdeme fotit "na Agátu", jsou podle mě top. A šlo jim nejen špulení, ale také povídání s nimi bylo hodně zajímavý. Nicméně na díl s Martinem se můžete podívat už zítra!

Pozadu nezůstávají ani pánové Marián Vojtko nebo Josef Melen, no posuďte sami! A poslední jméno v mé top pětce je Jiří Korytář - vítěz loňského ročníku soutěže Gay roku. O něm sice vim, že má, narozdíl od ostatních, se selfíčkama bohaté zkušenosti, ovšem byla by škoda ho kvůli tomu diskvalifikovat :-)

Připomínám, že v každém díle můžete něco vyhrát. Teď vstupenky namuzikál v divadle Broadway, v němž Martin Písařík účinkuje.Navíc budete mít možnost se s Martinem Písaříkem o přestávce potkat, popovídat si a vyfotit se s ním.
Soutěžní otázku najdete na webu společnosti, která pořad "S Adél v posteli" sponzoruje.
Klikněte na soutěžní otázku zde:http://www.nabytek-montero.cz/
Na vaše opovědi se těšíme do 5.5. včetně, na adrese:redakce@celebritytime.cz