Nábytek od výrobce přímo do pokoje :: Nábytek MONTERO

Nábytek od výrobce přímo do pokoje

Situace, kdy si objednáte křesla do obývacího pokoje ve třetím patře, nebo nový stůl do kanceláře, která se nachází ve druhém podlaží, je běžná. Více >>
 

Látková sedací souprava ARUBA

Látková sedací souprava ARUBA


Ložnice PAŘÍŽ

Jak si ale zajistit vynošení a montáž nábytku a co se starými křesly a obalovými krabicemi fóliemi? Výrobce českého nábytku Montero tyto služby považuje za samozřejmé.

Všichni nejsme domácími kutily, abychom zvládli smontovat sedací soupravu přímo v obývacím pokoji. A při vybavování kanceláře, která je určená pro jednoho pracovníka, je těžko představitelné, že si bude vynášet nové skříně a židle do třetího patra. Přesto, že se na první pohled mohou tyto služby jevit jako samozřejmostí, není tomu tak vždy. „Manžel je často na služebních cestách a já se doma starám o naše dvě děti. Rozhodli jsme se nedávno pro novou ložnici a dětský pokoj, který jsme si vybrali u firmy Montero. Byla jsem velmi spokojena s rychlým dodáním, dopravou zdarma a především s vynošením nábytku a montáží. Náramně nám to pomohlo,“svěřuje se pětatřicetiletá Lenka z Jihlavy.

Nábytek české značky Montero je téměř stoprocentně skladem, takže pokud si nábytek objednáte do půli jakéhokoliv týdne, do následujícího pátku máte nábytek Montero doma. Rodinný i firemní rozpočet ušetří na dopravě nábytku, ta je po celé České i Slovenské republice zdarma. Řidiči jsou přímo firemními pracovníky, takže vezou „vlastní“ zboží, což se projeví na přístupu a komunikaci se zákazníkem. Není tak problém se domluvit na dovoz v určitou hodinu, na vynošení i do těch nejvyšších pater a vhod přijde i montáž a likvidace starého nábytku a obalů, ve kterých byl nová nábytek přivezen.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/pr-clanky/nabytek-od-vyrobce-primo-do-pokoje.html