Místo k neurologovi jděte do prodejny nábytku :: Nábytek MONTERO

Místo k neurologovi jděte do prodejny nábytku

Také si u lékaře stěžujete, že vás bolí záda, hlava, ruce, nohy - zkrátka celý člověk a probouzíte se jak po probdělé noci? Lékař vystaví recept a pak polykáte hromady prášků na bolest. Nebo vás lékař pošle k odborníkovi, v tomto případě k neurologovi, kde ale zase nakonec dostanete recept a pak polykáte a polykáte, protože si s vámi ani odborník neví rady. Více >>
 Matrace ARM


Matrace HADAR

A přitom řešení je tak jednoduché. Za všechny vaše potíže může postel. Tedy hlavně ta doba, kterou v ní trávíte spánkem. Nekvalitní spánek může většinou až za 70% všech bolestí, na které si lékařům stěžujeme. A která část postele konkrétně za všechno může? No přece ta, které se ve spánku dotýkáte. Tedy matrace. Co je vám platné, že máte postel z masivu, rošt z bambusu či z materiálů z kosmického výzkumu, když vám z matrace lezou péra. A proč? Protože při nákupu se na matraci myslelo až nakonec. A to je špatně.

Matrací se prostě musí začít. A pokud jste to neudělali, tak vám nyní řekneme jak to napravit. Prošli jsme za vás nabídku největších obchodů s ložnicovým nábytkem a matracemi. Nejvíce nás zaujala nabídka kvalitního českého výrobce, který má na trhu více než 50ti-letou historií, a vyrábí matrace značky MONTERO.

A protože pro vás chceme to nejlepší, vybrali jsme na ukázku dva zástupce luxusních matrací z jejich nabídky. Matraci Levitacy Hard pro ty co mají raději tvrdší spaní a matraci Levitacy Soft pro ty, co mají v rodokmenu „princeznu na hrášku”. Obě matrace jsou vyrobeny z kvalitní vysokoobjemové paměťové pěny reagující na tělesnou teplotu. 9 cm silná vrstva paměťové pěny plně absorbuje rozložení Vašeho těla a tím se dosáhne ideálního rozložení vaší váhy a snížení tlaku matrace na vaše tělo. A tak se nebudete každou chvíli probouzet, že vás „postel tlačí” a neustále se otáčet. Ráno se pak probudíte odpočatí.

Levitujte každou noc

Matrace této řady jsou navrženy tak, že navozují pocit, jako byste na matraci ani neleželi, ale levitovali nad ní v jakémsi stavu beztíže. Odtud také dostala matrace svůj název Levitacy.


Dalšími kritérii, které nás při výběru zajímaly, byl kvalitní povlak a dále pak maximální zatížení matrace. Tedy vlastně to, kolik může spáč vážit bez toho, aby se matrace poničila. Matrace Levitacy mají antialergický, snímatelný pratelný povlak, který lze prát až na 60oC. Ani s nosností na tom nejsou vůbec špatně. Spát na nich můžete, i když vážíte úctyhodných 130 kg!

Velkým plusem těchto matrací je, že se vyrábí v ČR a při výrobě prochází několika kontrolami kvality. Můžete si tak být jisti, že dostanete opravdu to, co jste si objednali. Všechny parametry jsou zaručeny. A co je nejdůležitější, matrace si můžete v kamenných firemních obchodech vyzkoušet. A nechají vás tam poležet opravdu dlouho.

Další plusem, který jsme u kolekce matrací českého značkového nábytku MONTERO naleznete je, že Vám matraci zdarma přivezou a donesou do vašeho bytu kdekoli v ČR a ještě za vás vyřeší i nerudovské dilema „Kam s ní?“. Starou matraci od vás zdarma odeberou a ekologicky zlikvidují.

Více informací získáte na www.nabytek-montero.cz nebo vkamenných prodejnách firmyv Praze (obchodní zóna Průhonice – Čestlice) a v Krucemburku, kde v součtu na ploše více jak 3200 m2 najdete ten největší výběr nejen matrací, ale i dalšího kvalitního českého nábytku s tradicí. Recept na léky vám tam sice nedají, ale o váš ničím nerušený spánek se rozhodně postarají.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/misto-k-neurologovi-jdete-do-prodejny-nabytku.html