Matrace a polštáře, které se přizpůsobí vašemu tělu :: Nábytek MONTERO

Matrace a polštáře, které se přizpůsobí vašemu tělu

Matrace a polštáře z kvalitních materiálů se přizpůsobí vaší tělesné teplotě a vytvarují se podle křivek vašeho těla. Bioaktivní materiál v polštářích zlikviduje roztoče. Viscoelastické pěny v matracích minimalizují potřebu otáčení se a vrtění při spánku... Zdravé spaní není věda, ale pouze rozumné rozhodnutí, jaké matrace a polštáře si vyberete z nabídky firmy Montero. Více >>
 


Luxusní matrace LEVITACY LUX MEDIUMAnatomický polštář AP 8Lamelový rošt SIRIUS HN T12

Kvalitní matrace jsou složeny z několika vrstev. Viscoelastická pěna funguje jako chránič matrace. Jedná se o unikátní pěnu, jejíž tvrdost se mění v závislosti na teplotě lidského těla. Při kontaktu s tělem pěna měkne. Díky efektu pomalého vracení je tlak matrace rovnoměrně rozložen na celé tělo, což má pozitivní účinky na krevní oběh. Zároveň se tělo lépe stabilizuje a my máme při spaní menší nutkání se otáčet a měnit polohu. Díky viscoelastické pěně je spánek klidnější, pohodlnější a zdravější.

Z této pěny se vyrábějí také polštáře. Jsou vhodné pro správné zajištění opory hlavy a krční páteře. Polštář Montero z viscoelastické pěny by tedy měli používat ti, kteří trpí bolestmi hlavy a krční páteře. Novou generací viskoelastických pěn jen je pěna BIO FREEPUR. Je vyrobena z rostlinných olejů s bioaktivním vybavením GREENFIRST. Tento materiál umí zlikvidovat roztoče, takže je vhodný pro alergiky. Bioaktivní úprava na bázi přírodních esencí z citrónu, levandule a eukalyptu maximalizuje možnosti zdravého spánku.

Potahy matrací a polštářů Montero jsou snímatelné a pro jejich údržbu je stačí vyprat na 60°C. K jakémukoliv potahu matrace si můžete přiobjednat středovou část potahu opatřenou 3D mřížkou. Tento materiál totiž zajistí ideální odvod absorbovaných vodních par z jádra matrace.

Při výběru nové matrace byste si ji měli vyzkoušet. Sednout si na ni, lehnout, nadzvednout. To vše můžete zkusit v prodejně Montero v Praze v Průhonicích-Čestlicích. Odborný personál vám velmi rád poradí s výběrem.

Široký výběr matrací, lamelových roštů a anatomických polštářů různých tuhostí a technických parametrů nalezneteZDE.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/pr-clanky/matrace-a-polstare-ktere-se-prizpusobi-vasemu-telu.html