Luxusní matrace Zen Plus Lux :: Nábytek MONTERO

Luxusní matrace Zen Plus Lux

Partnerská matrace – oboustranná, s volitelnou tuhostí stran. Luxusní matrace pro partnery s výrazně odlišnými požadavky na tuhost. Měkčí strana z materiálu VISCOFOAM® – paměťové (tzv. líné) pěny je elastičtější, a zajišťuje komfortní rozložení váhy, čímž se minimalizuje otáčení při spánku. Má výborné anatomické vlastnosti. Tužší strana je z vysoce odolné a pružné CoolFlex® – HR studené pěny. Střed jádra díky speciální profilaci výborně odvádí pot a pach. Matrace ZEN PLUS LUX pomáhá předcházet bolestem bederní a krční páteře, kloubů, oběhovým problémům, nadměrnému pocení na lůžku a neklidnému spánku. Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou VISCOFOAM® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace. Více >>
 

JAK VYBRAT KVALITNÍ MATRACI

   

Ložná plocha 1: Viscoelastická „paměťová“ pěna ViscoFoam®
Ložná plocha 2: Vysoce kvalitní studená pěna CoolFlex®
Počet anatomických zón: 7
Tuhost: Měkká / Střední
Nosnost: 120 kg
Výška matrace / jádra: cca 34 cm / 30 cm
Potah – snímatelný, pratelný na 30 °C: ASPEN
(luxusní prošívání viscoelastickou ViscoFoam® pěnou, černé lemování, 3D mřížka)
Separační potah: ANO - v základní ceně matrace
Rozměr na přání: ANO
Výroba matrace: 10 pracovních dní v jakémkoliv rozměru
Doporučené rošty: Pevný překližkový; lamelový
SLUŽBY: DODÁVKA NA KLÍČ - doprava, vynošení a likvidace obalů ZDARMA. Vše je prováděno vlastními vozy a kvalifikovanými pracovníky přímo z výroby.
Potah
ASPEN
Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou ViscoFoam® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace.