Luxusní matrace Levitacy Super Lux :: Nábytek MONTERO

Luxusní matrace Levitacy Super Lux

Novinka


Partnerská matrace – oboustranná, s volitelnou tuhostí stran. Luxusní matrace z viskoelastických paměťových pěn VISCOFOAM® pomáhají Vašemu tělu vyrovnat tlak a tak vytvořit takzvaný stav beztíže. Dociluje maximální stability lidského těla ve všech režimech spánku tj. například na zádech, boku či břiše, čímž vytvoří 100% pohodlí pro zdravé spaní. Střední tuhost první ložné plochy matrace z viscoelastické paměťové pěny VISCOFOAM ® je určena všem lidem střední váhové kategorie. Tvrdší tuhost druhé ložné plochy viscoelastické paměťové pěny VISCOFOAM ® matrace je určena především mužům a lidem vyšší váhové kategorie, včetně všech, kteří upřednostňují tvrdou charakteristiku matrací. Ložné plochy mají novou perforaci provzdušnění – moderní technologie. Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou VISCOFOAM® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace. Více >>
 

JAK VYBRAT KVALITNÍ MATRACI

   

Ložná plocha 1: Viscoelastická „paměťová“ pěna ViscoFoam® s ventilačními otvory
Jádro: Vysoce kvalitní studená pěna CoolFlex®
Ložná plocha 2: Viscoelastická „paměťová“ pěna ViscoFoam® s ventilačními otvory
Počet anatomických zón: 7
Tuhost: Střední / Tvrdá
Nosnost: 130 kg
Výška matrace / jádra: cca 34 cm / 30 cm
Potah – snímatelný, pratelný na 30 °C: ASPEN
(luxusní prošívání viscoelastickou ViscoFoam® pěnou, černé lemování, 3D mřížka)
Separační potah: ANO - v základní ceně matrace
Rozměr na přání: ANO
Výroba matrace: 10 pracovních dní v jakémkoliv rozměru
Doporučené rošty: Pevný překližkový; lamelový
SLUŽBY: DODÁVKA NA KLÍČ - doprava, vynošení a likvidace obalů ZDARMA. Vše je prováděno vlastními vozy a kvalifikovanými pracovníky přímo z výroby.
Potah
ASPEN
Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou ViscoFoam® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace.