Luxusní matrace Duomi Super Lux :: Nábytek MONTERO

Luxusní matrace Duomi Super Lux

Partnerská matrace – oboustranná, s volitelnou tuhostí stran. Luxusní matrace z vysoce prodyšné kvalitní studené pěny CoolFlex® pomáhá Vašemu tělu vyrovnat tlak a tak vytvořit takzvaný stav beztíže. Dociluje maximální stability lidského těla ve všech režimech spánku tj. například na zádech, boku či břiše, čímž vytvoří 100% pohodlí pro zdravé spaní. Střední tuhost první ložné plochy matrace z vysoce prodyšné kvalitní studené pěny CoolFlex® je určena všem lidem střední váhové kategorie. Tvrdší tuhost druhé ložné plochy matrace z kvalitní vysokoobjemové PUR pěny IV. generace je určena především mužům a lidem vyšší váhové kategorie, včetně všech, kteří upřednostňují tvrdou charakteristiku matrací. Obě ložné plochy mají novou perforaci provzdušnění – moderní technologie. Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou ViscoFoam® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace. Více >>
 

JAK VYBRAT KVALITNÍ MATRACI

   

Ložná plocha 1: Vysoce prodyšná kvalitní studená pěna CoolFlex® s ventilačními otvory
Jádro: Vysoce kvalitní studená pěna CoolFlex®
Ložná plocha 2: Kvalitní vysokoobjemová PUR pěna
IV. generace s ventilačními otvory
Počet anatomických zón: 7
Tuhost: Střední / Tvrdá
Nosnost: 130 kg
Výška matrace / jádra: cca 34 cm / 30 cm
Potah – snímatelný, pratelný na 30 °C: ASPEN
(luxusní prošívání viscoelastickou ViscoFoam® pěnou, černé lemování, 3D mřížka)
Separační potah: ANO - v základní ceně matrace
Rozměr na přání: ANO
Výroba matrace: 10 pracovních dní v jakémkoliv rozměru
Doporučené rošty: Pevný překližkový; lamelový
SLUŽBY: DODÁVKA NA KLÍČ - doprava, vynošení a likvidace obalů ZDARMA. Vše je prováděno vlastními vozy a kvalifikovanými pracovníky přímo z výroby.
Potah
ASPEN
Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou ViscoFoam® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace.