Luxusní matrace Duomi Lux Soft Air :: Nábytek MONTERO

Luxusní matrace Duomi Lux Soft Air

Jednostranná matrace. Luxusní matrace z vysoce prodyšné kvalitních studených pěn CoolFlex®FLEXI a CoolFlex® pomáhá Vašemu tělu vyrovnat tlak a tak vytvořit takzvaný stav beztíže. Dociluje maximální stability lidského těla ve všech režimech spánku tj. například na zádech, boku či břiše, čímž vytvoří 100% pohodlí pro zdravé spaní. Pomáhá předcházet bolestem bederní a krční páteře, kloubů, oběhovým problémům a neklidnému spánku. Ložní plocha matrace z vysoce prodyšné kvalitní studené pěny CoolFlex®FLEXI s měkkou charakteristikou je určena především pro ženy, děti a mládež. Díky speciální technologii povrchové perforace ložné plochy zajišťuje matrace DUOMI LUX SOFT AIR perfektní ventilaci během spánku. Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou ViscoFoam® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace. Více >>
 

LUXUSNÍ MATRACE DUOMI LUX AIR

JAK VYBRAT KVALITNÍ MATRACI

   

Ložná plocha: Vysoce prodyšná kvalitní studená pěnaCoolFlex®FLEXI s ventilačními otvory
Jádro: Vysoce kvalitní studená pěna CoolFlex®
Nosná plocha: Vysoce kvalitní studená pěna CoolFlex®
Počet anatomických zón: 7
Tuhost: Měkká
Nosnost: 130 kg
Výška matrace / jádra: cca 34 cm / 30 cm
Potah – snímatelný, pratelný na 30 °C: ASPEN
(luxusní prošívání viscoelastickou ViscoFoam® pěnou, černé lemování, 3D mřížka)
Separační potah: ANO - v základní ceně matrace
Rozměr na přání: ANO
Výroba matrace: 10 pracovních dní v jakémkoliv rozměru
Doporučené rošty: Pevný překližkový; lamelový
SLUŽBY: DODÁVKA NA KLÍČ - doprava, vynošení a likvidace obalů ZDARMA. Vše je prováděno vlastními vozy a kvalifikovanými pracovníky přímo z výroby.
Potah
ASPEN
Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou ViscoFoam® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace.