Levitacy Super Lux :: Nábytek MONTERO

Levitacy Super Lux

Novinka


Partnerská matrace – oboustranná, s volitelnou tuhostí stran. Luxusní matrace z viskoelastických paměťových pěn VISCOFOAM® pomáhají Vašemu tělu vyrovnat tlak a tak vytvořit takzvaný stav beztíže. Dociluje maximální stability lidského těla ve všech režimech spánku tj. například na zádech, boku či břiše, čímž vytvoří 100% pohodlí pro zdravé spaní. Střední tuhost první ložné plochy matrace z viscoelastické paměťové pěny VISCOFOAM ® je určena všem lidem střední váhové kategorie. Tvrdší tuhost druhé ložné plochy viscoelastické paměťové pěny VISCOFOAM ® matrace je určena především mužům a lidem vyšší váhové kategorie, včetně všech, kteří upřednostňují tvrdou charakteristiku matrací. Ložné plochy mají novou perforaci provzdušnění – moderní technologie. Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou VISCOFOAM® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace. Více >>
 

Ložná plocha 1:Viscoelastická „paměťová“ pěna ViscoFoam® s ventilačními otvory
Jádro:Vysoce kvalitní studená pěna CoolFlex®
Ložná plocha 2:Viscoelastická „paměťová“ pěna ViscoFoam® s ventilačními otvory
Počet anatomických zón:7
Tuhost:Střední / Tvrdá
Nosnost:130 kg
Výška matrace / jádra:cca 34 cm / 30 cm
Potah – snímatelný, pratelný na 30 °C:ASPEN
(luxusní prošívání viscoelastickou ViscoFoam® pěnou, černé lemování, 3D mřížka)
Separační potah:ANO - v základní ceně matrace
Rozměr na přání:ANO
Výroba matrace:10 pracovních dní v jakémkoliv rozměru
Doporučené rošty:Pevný překližkový; lamelový
SLUŽBY:DODÁVKA NA KLÍČ - doprava, vynošení a likvidace obalů ZDARMA. Vše je prováděno vlastními vozy a kvalifikovanými pracovníky přímo z výroby.
Potah
ASPEN
Matracové jádro, vysoké 30 cm, je potaženo luxusním, černě lemovaným potahem ASPEN s prošitím viscoelastickou ViscoFoam® pěnou a 3D mřížkou pro lepší odvětrávání matrace.