Jak si můžete zpříjemnit 1/3 vašeho života :: Nábytek MONTERO

Jak si můžete zpříjemnit 1/3 vašeho života

Více jak třetinu života tráví člověk v posteli. Když jste ještě batolata, moc o posteli nepřemýšlíte a je vám jedno kam vás uloží. Více >>
 



Celomasivní dubová postel LAURA



Dýhovaná postel SARAH

Hlavní je, že můžete nerušeně spát a mámu máte nablízku. S přibývajícím věkem se ale začnete zajímat, v čem to vlastně spíte. Začíná to ochutnáváním postele, když vám narostou první zuby. Je lepší smrk nebo máte už zuby na tvrdší dřevo? Starosti pokračují i v dětství. Kam dát všechny ty poklady, které jste nashromáždili? Někdo je dává pod postel, jiný do úložných prostor postele. S prvními láskami se začnete zajímat i o šířku postele. A když dospějete, váš zájem se přesune k manželským dvoulůžkům. To když už jste pochopili, že dva potřebují větší postel. A pokud jste i povyrostli, kromě šířky vás bude zajímat i délka. A v důchodu pak dáte hlavně na pohodlí. To aby vás kromě chorob stáří netrápil i špatný spánek

Máme řešení pro všechny věkové kategorie. Masivní postele z kolekce českého značkového nábytku MONTERO. Firma s více jak 50ti-letou tradicí vyrábí celomasivní postele z bukového a dubového dřeva. Robustní konstrukce a kvalitní materiál zaručují, že vás tyhle postele budou provázet opravdu po celý život a mnohdy i generace po vás. Kvalitní masiv prostě vydrží.

Ve výrobním závodě v Krucemburku výrobce značkových postelí MONTERO jsme se ptali Ing. Vladimíra Kubeše, jednatele firmy:

Proč vlastně masiv, když postel z dřevotřísky mě vyjde levněji a vypadá stejně?
Protože masivní dřevo je přírodní materiál. A jako takový je zdravotně nezávadný. Žádná pojiva, plnidla, lepidla a podobné věci, které se dávají do dřevotřísky. A pak ještě spousta barev a doplňujících vrstev, aby to vypadalo jako dřevo. Dřevo má totiž svoji krásu, i když je jen nalakované. Při dotyku s ním pak máte příjemný pocit a cítíte, jak vám předává všechnu tu energii, kterou strom za desítky let nashromáždil.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/jak-si-muzete-zprijemnit-1-3-vaseho-zivota.html