Jak nejlépe zařídit pokojíček pro dítě narozené ve znamení Kozoroha? :: Nábytek MONTERO

Jak nejlépe zařídit pokojíček pro dítě narozené ve znamení Kozoroha?

Dítě ve znamení Kozoroha (22. 12. – 20. 1.) dostalo do kolébky ctižádostivost a vytrvalost. Více >>
 

Dětský pokoj z nábytkové řady DONALD

Už jako malé potřebuje v kolektivu získat respekt a uznání dospělých. Bývá velmi praktické a nerado sní, protože to považuje za ztrátu času. Kozorohové chtějí být rychle dospělí a zaujmout vedoucí pozice. S těmito vlastnostmi a potřebami bychom měli počítat při zařizování dětského pokoje. Dětská duše i hlava je složitý celek, ale při vhodných podnětech, které by měly být v dětském pokoji, svému dítěti značně pomůžete při cestě životem. Těmto dětem nejlépe sedí strohý a účelný nábytek. „Velmi vhodným doplňkem dětského pokoje jsou karty, vystřihovánky a skládačky všeho druhu. Podněcují dítě k přemýšlení,“ vysvětluje Olga Krumlovská, autorka knihy Dětské pokoje snů.

Z nabídky českého značkového nábytku MONTERO je pro Kozorohy vhodná nábytková řada Donald, která je vyrobená z kvalitní laminované ekodřevotřískové desky českého původu s vysoce odolnými ABS hranami v barvě javoru či buku. Tato řada nábytku má zaoblená hlavová a nožní čela postelí. Přední plochy zásuvek je možné mít v barvě, kterou si dítě zvolí - červenou, oranžovou, modrou, světle zelenou nebo jejich libovolnou kombinaci. Při výběru barvy zásuvek je potřeba myslet také na barevné kombinace textilních doplňků k postelím Donald. Dítě potřebuje mít „své místo“, kam se může schovat, a proto jsou dětmi velmi oblíbené textilní stany nebo skluzavky s "bunkrem". Pro schovávání různých dětských hraček a tajných dětských maličkostí slouží úložné prostory ve schodech. Pokud máte malé prostory dětského pokoje a přemýšlíte nad tím, jak neubrat hracímu prostoru dětí, určitě využijte patrové postele v kombinaci se skříněmi.

Výhodou je, že dětský pokoj roste s dítětem. Drobnými úpravami se tak z dětského pokoje snadno stane pokoj studentský, aniž by dospívající Kozoroh musel měnit vybavení, se kterým vyrůstal, a rodiče museli nutně vytahovat peníze z peněženky.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/pr-clanky/jak-nejlepe-zaridit-pokojicek-pro-dite-narozene-ve-znameni-kozoroha.html