Jak bude vypadat ložnice a obývací pokoj? Prozradí 3D grafický návrh :: Nábytek MONTERO

Jak bude vypadat ložnice a obývací pokoj? Prozradí 3D grafický návrh

Snad každý zná trable s vybavením dětských pokojů, obývacích pokojů nebo ložnic. Můžeme mít představu, co vše by tam mělo být, jaké stěny, křesla, postel, skříně, ale přesnou představu s přesnými rozměry a reálným rozložením ještě před samotným nákupem poskytne jedině 3D grafický návrh. Více >>
 Součástí návrhu, který připravují firemní specialisté značkového českého nábytku Montero, je variantní řešení upořádání místnosti a také cenová kalkulace. Rozhodování a plánování je o mnoho snazší – na nákresu uvidíte, jak by pokoj mohl vypadat a také kolik vás bude stát. Potěšující je, že služba 3D grafického návrhu je zcela zdarma.

Důležité jsou podklady pro zpracování nákresu. Proto je potřeba změřit místnost, kterou chcete upravit, nebo nově vybavit. „Do nákresu je potřeba zaznačit rozmístění oken a dveří včetně jejich rozměrů a také se nesmí zapomenout na radiátory,“ vysvětluje architekt firmy Montero Jan Čermák a doporučuje k domácímu nákresku připojit fotografii místnosti. Pokud už jste ve vybavování pokojů zkušení, nebo máte nápady k rozmístění či typu nábytku, připište své představy do podkladů.

Potom stačí tyto poznámky poslat elektronicky, není nutné utrácet peníze za poštu, nebo hledat v diáři volnou mezeru pro předání podkladů. „Samozřejmě je možné osobní předání podkladů. Někteří zákazníci volí raději tuto formu, protože chtějí ještě dokumentaci pokoje probrat,“ říká ze zkušenosti architekt Čermák. Osobní předání je výhodnější pro lepší upřesnění zadání a představ o vybavení interiéru.

Hotový 3D grafický návrh připraví specialisté z Montera do tří pracovních dnů.

Více o našich službách si můžete přečístZDE.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/archiv-zpravy/jak-bude-vypadat-loznice-a-obyvaci-pokoj-prozradi-3d-graficky-navrh.html