Dveře a krycí boky :: Nábytek MONTERO

Dveře a krycí boky

Vzhledu úložných prostorů by měl člověk věnovat velkou pozornost, neboť jsou jedním z nejdůležitějších kusů nábytku v domácnosti. Desény krycích boků a dveří pro šatní skříně UNIVERSAL dodáváme ve všech desénech nábytkových řad MONTERO. Více >>
 

1. Váš požadavek na skříň:
a – Potřebujete šatní skříň:
– můžete si vybrat korpusy bez dveří a vybavení pro vaše šatny
– nebo můžete korpusy osadit 60 druhy dveří a krycích boků
b – Pokud si chcete zařídit celou místnost ve stejném dekoruod jednoho českého výrobce, máme pro vás připravené skladem dveře různých otevírání kekaždému výrobnímu programu značkového nábytku MONTERO.

2. Určete si velikost šatní skříně ze tří základních modulů
A – korpus šíře 500 mm
B – korpus šíře 1000 mm
C – rohový korpus o rozměrech 931x931 mm
Dosažitelné rozměry ze sériově vyráběných korpusů skříní.
Pokud vám skříň ze základních modulových rozměru nevyhovuje, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na atypické provedení.

3. Vybavení korpusů
Určete si jak chcete mít korpusy vybaveny. Kolik potřebujete šatních tyčí, polic, zásuvek. Vybavení základních korpusů naleznete na str. .

4. Typ dveří
Vyberte si typ dveří dle dekoru, materiálu a vhodnosti otevírání na str. . Vhodnost použití k jednotlivým nábytkovým řadám je zřejmá z popisku u dveří. Upozornění – při použití skládaných dveří ihned u zdi, nelze použít zásuvky. Pro použití zásuvek v krajní skříni musí být minimálně 220 mm místa vedle skříně.

5. Výběr krycích boků
K systému UNIVERSAL máme naskladněny krycí boky, které se používají pokud je skříň z boku pohledová a chceme dosáhnout stejné barevnosti jako mají dveře, popřípadě celý zbytek místnosti. Pozor, při použití boků se zvětší rozměr o 18, popř. 19 mm za každý použitý bok v daném směru.

6. Výběr zrcadla
Pokud chcete mít skříň osazenou zrcadlem, je v nabídce zrcadlo UNIVERSAL 100, toto zrcadlo je použitelné pouze pro všechny rovné dveře a to jak hladké, rámové i s vlysem. Zrcadlo lze nalepit na vnitřní i vnější strany dveří. Výjimku tvoří dveře UNIVERSAL 63 – dveře rovné rámové (smrk).

7. Možnost výběru příplatkových úchytek.