Dětský pokoj není odkladiště :: Nábytek MONTERO

Dětský pokoj není odkladiště

Pro zdravý a přirozený vývoj potřebují děti svůj vlastní svět. Je to svět her a fantazie. Co si budeme povídat, tomu našemu příliš nepodobá. Chystáte-li se dětem vybavit nebo zmodernizovat jejich pokoj, určitě je do celého procesu zapojte. Nesnažte se zařídit dětský pokoj dle svého vkusu, ale tak, aby se tam cítily dobře právě ony. Na vás je pak samozřejmě praktická stránka, kterou děti rozhodně neberou v úvahu. Více >>
 

„Dětský pokoj není odkladiště. Stejně, jako se nedoporučuje zahlcovat ho velkým množstvím nábytku, další zásadní chybou je dávat do dětského pokoje starý, vyřazený nábytek. Je pravdou, že děti možná nový nábytek poničí nebo počmárají, ale velmi dobře vnímají, že jste je jaksi odbyli,“ říká Vladimír Kubeš, jehož firma, již přes 50 let, vyrábí nábytek značky MONTERO. „Nehledě na to, že starý nábytek pravděpodobně nebude vyhovovat ani ergonomicky, ani z hlediska bezpečnosti a hygieny,“ doplňuje Kubeš.

Základem dětského pokoje jsou tři věci – postel s kvalitní matrací, psací stůl a židle a dostatek úložných ploch. Co se týká postelí, vybírat lze z mnoha variant. Klasická jednolůžka, zvýšené nebo patrové postele či postele s přídavným lůžkem pro občasné přespání kamaráda vašim dětem jistě udělají radost. Když je dobře zkombinujete s různými textilními doplňky a přidáte skluzavku nebo schody s úložným prostorem pro hračky, vytvoříte pro děti neobyčejný prostor nejen pro spaní, ale i pro jejich „denní řádění“.

Dětský pokoj FERDA
Pokoj dítěte by neměl být jen koutkem na hraní, ale také jakousi dětskou pracovnou. Stůl a židli potřebuje dítě už od útlého věku. Nejprve si na stole jen tak něco čmárá nebo maluje, později na něm píše úkoly a posléze u něho tráví spoustu času klábosením s kamarády na sociální síti. Je tedy na vás, jestli se rozhodnete pořídit nábytek, který tzv. roste s ním (otáčecí nastavovací židle, rostoucí stůl) nebo nakoupíte klasiku. Na co byste ale určitě neměli zapomenout, to jsou různé skříňky, kontejnery a police pro ukládání dětských hraček a pokladů. Nabídka je opravdu široká, takže svému dítěti můžete sestavit jedinečný pokoj. A nezapomeňte na šatní skříň.Nábytek lze obarvit

V Čechách je tradičním výrobcem dětských pokojů firma MONTERO. Nábytek pro děti vyrábějí z kvalitních materiálů, které splňují přísné hygienické a bezpečnostní normy. Nábytek MONTERO je velmi variabilní a některé řady lze i vzájemně kombinovat. Moderní dětské pokoje ale neřeší jen hravý vzhled. „Myslíme i na bezpečnost dětí a té přizpůsobujeme veškeré prvky, které do dětských pokojů umisťujeme,“ konstatuje Vladimír Kubeš a pokračuje: „Ať už máte malé dítko či školáka, doporučujeme volit nábytek spíše v neutrální barvě. Obarvit ho můžete například barevnými čílky zásuvek, komod, skříní, psacích stolů apod. Dvířka skříněk v dětských barvách lze po čase vyměnit za barvu neutrální a jednoduše tak získat z dětského pokoje pokoj studentský. O tom, že náklady jsou v takovém případě minimální netřeba hovořit.

Spolehlivá a seriózní firma se často pozná i podle úrovně poskytovaných služeb. U firmy MONTERO jsou služby takřka nadstandardní a zcela zdarma. Nejen že vám poradí a pomohou s výběrem nábytku pro vaše dítě, ale navíc pro vás zpracují několik variant rozmístění nábytku tzv. 3D grafické návrhy. Nábytek vám po zakoupení přivezou firemními vozy až do domu resp. Do bytu a kvalifikovaní odborní pracovníci provedou jeho montáž. Odvezou a ekologicky zlikvidují veškeré obaly, takže na vás nezbyde žádná práce. Vezměte tedy svoje děti a navštivte některou z jejich značkových prodejen nebo mrkněte na webwww.nabytek-montero.cz.