Chcete mít kvalitní spánek? Nepodceňujte výběr postele! :: Nábytek MONTERO

Chcete mít kvalitní spánek? Nepodceňujte výběr postele!

Spánek je neoddělitelnou součástí našeho života. Pro kvalitní odpočinek je velmi důležité, na čem spíte. Ač se to nezdá, výběr správné postele může být věda. Zvolte si tu správnou! Více >>
 Celomasivní buková postel Věra

Celomasivní dubová postel IRENA LUX

Dobře se vyspat znamená dobře vykročit do nového dne
Postel je místo, kde odpočíváme, relaxujeme, nabíráme sílu do dalšího dne. V ložnici trávíme denně několik hodin a proto i její vybavení je dobré nepodceňovat. Chcete-li si zařídit stylovou a přitom pohodlnou ložnici, vyberte si postel z masivu. V první řadě oceníte pevnost a stabilitu konstrukce. Firma Montero nabízí více jak 300 druhů postelí z masivu, jednotlivé typy se liší designem či barevným odstínem.

Pokud máte prostorný pokoj, nechte postel vyniknout a učiňte ji monumentem ložnice. I do malé místnosti si můžete vybrat postel, která splní vaše požadavky a potřeby. Design a barva jsou pro většinu rozhodujícím faktorem výběru. Firma Montero, která je výrobcem i prodejcem postelí, má ve svém portfoliu osmnáct desénů. Můžete tak velmi snadno sladit novou postel se stávajícím vybavením ložnice. K nejžádanějším patří barvy třešeň, bříza a med. Podle svého vkusu si můžete zvolit design postele, ať už se jedná o hrany postele nebo tvar hlavového či nožního čela. Vše záleží na vašich zvycích a potřebách. "Posteloví čtenáři" se raději opřou o příjemné hlavové čelo, než o chladnou zeď.

Kam s tím? Do postele
Každý to známe. Občas je nám líto některé věci vyhodit – co kdyby se ještě hodily? Jindy je potřeba někam uložit věci, které se používají jen občas. V případě malého bytu potřebujeme mít manipulační prostor – rychle uložit, lehce zase vytáhnout. Řešením je úložný prostor postele. Postele značky Montero mají jako jediné na českém trhu čtyři typy úložných prostor. Pro ty, kteří mají rádi uzavřené prostory, je vhodný úložný prostor označovaný názvem Universal. Jedná se o uzavřenou bednu z laminované ekodřevotřísky s provzdušňovacími otvory a výklopným mechanismem. Universal nabízí dvě varianty vyklápění: z boku postele nebo od nožního čela. Další možnost nabízí postele značky Montero s přídomkem LUX, jejichž pevnou součástí je uzavřený prostor pod ložnou plochou postele. Výhodou je, že se do něj nepráší. Klasickou variantou je třetí typ úložného prostoru - zásuvka pod postelí s vysunutím do boku.

A pokud máte postel umístěnou u zdi, což neumožňuje vysunutí úložné zásuvky do boku, i pro vás má firma Montero řešení. Tím je úložná vložka pod postelí. Může být se zvedacím mechanismem, nebo bez něj. Rada z praxe zní – plánujete-li úložný prostor využívat k odkládání nepotřebných věcí, nebo těch, které používáte jednou, dvakrát za rok, nepotřebujete zvedací mechanismus. Pokud ale chcete mít v posteli věci každodenní potřeby, určitě zvolte variantu se zvedacím mechanismem.

Pětiletá garance – záruka kvality
Nestandardní rozměr? Doprava nábytku, montáž, likvidace starého nábytku? Nic z toho není pro firmu Montero, tradičního českého výrobce nábytku, problém. Kvalitu postele podtrhuje skutečnost, že firma Montero dává na konstrukční pevnost rámu postelí pětiletou garanci. Navíc, stane-li se něco s vaší postelí, stačí zavolat do prodejny a přímo k vám domů přijede specialista z výroby, aby váš problém na místě vyřešil.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/pr-clanky/chcete-mit-kvalitni-spanek-nepodcenujte-vyber-postele.html