Český důvtip plus německá preciznost :: Nábytek MONTERO

Český důvtip plus německá preciznost

Originalita, pohodlí... A taky logicky kvalita a výdrž. Zkombinovat v dnešní době všechny uvedené prvky není vůbec žádná legrace. Mnoho výrobců sází více na kvantitu a s přihlédnutím k čínskému trendu „na chvilku, ale levně“, nám mnohdy výrobek přežije maximálně cestu z obchodu. Legrace není ani se sedacími soupravami. Více >>
 

Také si na ně sedáte, když si je vybíráte?
Kdo by to nedělal, člověk přece musí zkusit, jaké to bude, až si s televizním ovladačem v ruce konečně odloží tělo do pohodlí.

Látková sedací souprava ARUBA

A to bývá právě ten kříž.
Buďto se člověk už při zkušebním posezení kamsi propadne, při čemž vyletí všechny nezatížené části sedací soupravy a jednoho scvaknou mezi sebe, nebo se naopak nepohne vůbec nic a člověk po půl minutě vstane s modřinou na zadku, neb výplň je patrně dřevěná, nebo plastová, ale rozhodně ne pohodlná.
Pokud se tak nestane, může nastat další problém, vyplývající z nepřemístitelnosti takové sestavy, která se po transportu buďto celá rozpadne, nebo člověk stráví pět let jejím sestavování doma. Nakonec můžeme ještě zjistit, že při snaze sedačku roztáhnout příchozí návštěvě, bude praktičtější nafouknout matraci, neb systém rozkládání je určen pro členy mensy a současně mistry v řeckořímském zápase.

Kožená sedací souprava TOULOUSE L

Kam se poděla kvalita prvorepublikového nábytku, který přežil válku, babiččiny tři potomky, jejich potomky a z bazaru si ho pak odvezla pětičlenná rodina, která na něm na chalupě sedává dodnes?
Copak už neumíme vzít kus bukového dřeva, dát si záležet na každém detailu, a to celé pak potáhnout kvalitním materiálem?

Umíme!
Respektive firma INTERMONT, která vyrábínábytek pod značkou MONTERO, to stále umí. Spojila totiž českou tradici prvorepublikového postupu s německou precizností. Tím vznikl velice kvalitní, variabilní, jednoduchý, ale bytelný a velmi líbivý nábytek, opatřený kvalitními kůžemi nebo textiliemi s vysokým stupněm odolnosti. Každou sedací soupravu navíc umí vyrobit podle přání zákazníka.

Látková sedací souprava HUGO

Křesla, taburety, pohovky rohové či rovné stavebnicové díly, nouzová lůžka, úložné prostory, podhlavníky, polohovací područky, polohovací a posuvná opěradla, televizní polohovací křesla a navíc doprava po celé ČR a SR je zdarma!

Kožené relaxační křeslo FREESTYLE L

Jednoduchý stavebnicový typový plán umožňuje sestavit si sedací soupravu nejen dle svých rozměrových možností, ale i funkčních představ. Vyjmout nouzové lůžko, tedy roztáhnout sedačku zvládne pomalu chytřejší čivava.

Pokud nevíte, jestli :
Koženou nebo látkovou…
Pevnou nebo rozkládací…
S úložným prostorem nebo bez…
Rohovou nebo klasickou s kanapem…
S polohovacími nebo pevnými područkami či podhlavníky…
Nízkou nebo vyšší…

A další a další dilemata, tady pravděpodobně vyřešíte, díky faktu, že nábytek vyrábí skuteční odborníci a zákazníka řeší individuálně školení lidé, kteří problematice rozumí.

Nám se Montero od Intermontu moc líbí.
Jde totiž o doklad, že úsloví „Zlaté české ručičky“, alespoň v nějaké oblasti ještě nenabylo podoby pouhé fráze a vzpomínky na dobu, kdy se svět mohl po české kvalitě a nápaditosti utlouct.

Zde najdete nabídkusedacích soupravfirmy Intermont a ještě mnohem víc.

A je skutečně nač se dívat.

Článek vyšel na:www.popelky.cz