Barvy v dětském pokoji mají velký vliv na vývoj dítěte :: Nábytek MONTERO

Barvy v dětském pokoji mají velký vliv na vývoj dítěte

Jedním z důležitých prostředků, jak nenechat narušit svoji rovnováhu nebo se vyrovnat se stresem, jsou předměty kolem nás. Proto je důležité nepodceňovat prostor, kde vyrůstají a spí děti, tedy dětský pokoj. Specialisté na výrobu dětského nábytku z firmy Montero na dětskou duši mysleli, proto navrhli několik řad dětských pokojů s různými doplňky, aby děti trávily čas v příjemném a podněcujícím prostředí. Více >>
 Smrkový nábytek řady PEDRONábytek z lamina řady DONALD

Podívejme se na několik dobrých rad, které vám pomohou vhodně zaříditdětský pokoj. Začněme u barev. Děti jsou na barvy daleko citlivější, než dospělí. Barvy v pokoji by měly kopírovat vývojové etapy dětí. Tím přímo podporujeme rozvoj jejich osobnosti. Barevnost nábytku je dlouhodobá investice, ale barvy stěn, stropu a různých doplňků můžeme poměrně rychle měnit v závislosti na věku dítěte. Pokud máte malý dětský pokoj, zvolte světlejší barvy nábytku, naopak, čím větší pokoj, tím tmavší může nábytek být. Na celkový design a dotváření prostoru má vliv také podlaha. Tmavá dodává pocit většího luxusu a opticky prostor zmenšuje, světlá podlaha zajistí lepší světelnost pokoje a opticky prostor zvětší. Pokud mají vaše dětipatrové postele a na horní postel vedou schody, měly by opticky navazovat na podlahu.

Vybavení dětského pokoje podle znamení zvěrokruhu

Pokud nemáte přesnou představu, jaký typ nábytku pro svoje dítko zvolit, nechte se inspirovat znameními zvěrokruhu. Je vaše dítě třeba Vodnář? Vodnáře přitahují technické novinky, milují neobvyklé hračky. Z toho by mělo vycházet také vybavení jejich dětského pokoje. Z kolekce českéhovýrobce nábytku firmy Montero bude Vodnářům sedět nábytková řada Kalimero ze smrkového masivu. Malí Vodnáři jsou zvídaví a mají rádi originální hračky a doplňky. I na to mysleli výrobci nábytku a tak součástí pokoje může být skluzavka a také textilní doplňky, které promění „obyčejný“ pokoj v originální místnost. Vhodná je také nábytková řada Miki, která se vyrábí v desénu olše a olše v kombinaci s čely zásuvek ve vanilkové barvě. Podobně jako u dětského pokoje Kalimero jsou součástí této řady skluzavky s policemi a navíc také schody s úložným prostorem. Tuto originální vychytávku ocení nejen malí Vodnáři. Materiál je vysoce odolný, čímž zaručuje dlouhou životnost a možnost proměny dětského pokoje na studentský. Výhodou jsou rostoucí postele – z patrové postele se rozebráním stanou dvě samostatné. Rodiče jistě ocení zapuštěné úchytky a zaoblená hlavová a nožní čela postelí pro větší bezpečnost dětí.

Máte jasnou představu o vybavení pokoje pro vaše dítě nebo studenta? Nechcete se trápit s realizací? Na základě vašich požadavků vám vyškolení pracovníci firmy Montero v prodejně v Praze Průhonicích - Čestlicích nebo přímo ve výrobním závodě v Krucemburku vytvoří zdarma 3D návrhy vybavení pokoje včetně cenové kalkulace. Zdarma vám nábytek dovezou až domů a pokud budete chtít, zajistí likvidaci starého nábytku.

Ušetřete si starosti, svěřte se do rukou odborníků.

Článek vyšel na:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zajimavosti/pr-clanky/barvy-v-detskem-pokoji-maji-velky-vliv-na-vyvoj-ditete.html