Anatomický polštář AP5 :: Nábytek MONTERO

Anatomický polštář AP5

Anatomický polštář je vyroben z viscoelastické paměťové pěny VISCOFOAM®. Je vhodný pro správné zajištění opory hlavy a krční páteře. Pěna se poddá tvaru hlavy a stabilizuje ji v optimální poloze, což přispívá ke klidnému spánku. Potahy jsou snadno snímatelné a pratelné. Více >>
 

Rozměr:
70 x 40 cm

Potahy:

Snow

Kvalitní pletená látka gramáže 160 g (100% PES) je ideálním materiálem pro kvalitní potahy matrací.

Aloe Vera

Kvalitní pletená látka (speciální rostlina s léčivými účinky po staletí označována jako „fontána mládí“) je zhotovená z elastického jemného materiálu a vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků.

Kristallblau

Luxusní látka vyrobená z jemného elastického materiálu, gramáže 230 g (100 % PES). Antibakteriální materiál zabezpečuje výbornou hygienu a je naprosto ideálním materiá- lem pro potahy matrací.

Tencel
(prošev 400 g)

Luxusní pletená látka s vysokou hustotou, resp. gramáží 315 g (66 % PES, 34 % Lyocell). Obsah přírodního produktu Lyocell – viskózové vlákno v potahu matrace, které je získáváno z celulózy, tzn. dřevní hmoty obsahuje antibakteriální složky. Tento typ matrace velmi vhodný pro alergiky. Celý potah opatřen speciální úpravou Sanitized, zabezpečující antibakteriální ochranu.

Greenfirst
(prošev 400 g)

Luxusní pletená látka gramáže 250 g (100 % PES) s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus) – 100% přírodní ochrana proti roztočům. Vhodné pro alergiky.