Nábytek Montero
Nábytek Montero

Napsali o nás - Výpis článků

Ráno moudřejší večera

Jistě tuto starou pravdu dobře znáte. Ale jak má být ráno moudřejší, pokud se dobře nevyspíte? Celou noc se převalujete na nepohodlné matraci, rozvrzaná postel, kterou jste koupili před několika málo lety, také moc klidu ve spánku nepředala. Tohle můžete pustit z hlavy, pokud si pořídíte bytelnou postel z bukového nebo dubového masivu a kvalitní zdravotní matraci.

Jak uvádí majitel společnosti Ing. Vladimír Kubeš:

„Mezi nejžádanější patří celomasivní postele dubové nebo bukové. Dřevo má svůj nezaměnitelný design a proto vypadá dobře v každé ložnici.“


Značka MONTERO® nabízí na výběr ze 30 typů celomasivních postelí. Nejen, že tyto postele dostanete v šířkách 90 – 200 cm a délkách 195-220 cm s klasickou výškou hlavového čela 100 cm a výškou bočnice 45 cm, ale také si můžete nechat uzpůsobit lůžko výškově. To znamená, že hlavové čelo může být stejně vysoké jako nožní, dále pak snížené na 78 cm nebo naopak zvýšené na 125 cm. I výšku bočnice můžete upravit ze 45 na 50 cm. To především ocení při vstávání lidé vyššího věku a osoby s fyzickým omezením. Výšku ložné plochy ještě můžete upravit nastavitelnou výškou latí, na kterých je položen postelový rošt.

Postel VĚRA naleznete ZDE

Celomasivní manželská postel


Máte rádi pokrývky a polštáře zastlané?

Podle typu postele, lze Vámi vybranou osadit úložnými prostory:

bočními zásuvkami
- malými úložnými prostory (rozměrově se vejde i pod jednolůžko)
- nebo jedním velkým úložným prostorem (rozměrově vhodná pod manželské dvojlůžko).

Specifickým typem úložného prostoru je typ postele BOX, kde bočnice postele, které jsou spuštěné až na zem tvoří jeden velký úložný prostor s přístupem od nožního čela.

Postel LENKA LUX naleznete ZDE


Aby bylo pohodlí dokonalé…

Jak pan Kubeš doporučuje, každý člověk by měl při výběru matrace zohlednit nejen svůj zdravotní stav, ale i své subjektivní pocity. Matrace z viscoelastických pěn pomáhají tělu vyrovnat tlak těla ve spánku, ať už v poloze na zádech či na boku a tím dostat páteř do optimální polohy. Jistě je dobré zajímat se při výběru matrace i o kvalitní matracový potah, který by měl být snímatelný a pratelný a zajišťoval ideální odvětrávání matrace během spánku.

 

Matrace LEVITACY LUX MEDIUM AIR naleznete ZDE

Luxusní zdravotní matrace Levitacy LUX MEDIUM Air

Pokud uvažujete o koupi matrace a rozhodnete se prohlédnout si a vyzkoušet kolekci zdravotních matrací značky MONTERO®, pak jsou pro Vás připraveny na prodejnách v Praze – Průhonicích (naproti Aquaparku) nebo v Krucemburku na Vysočině. Odborně vyškolený tým prodejen Vám při výběru velmi rád poradí a pomůže. O dopravu se také nemusíte starat. Mezi naše služby zákazníkům patří i doprava a vynošení a to zcela ZDARMA. Pokud bude potřeba Vaše staré matrace odvezeme a zlikvidujeme podle platných předpisů o likvidaci.