Nábytek Montero
Nábytek Montero

Jiří Pracný není jenom Saxan

Jiří Pracný není jenom Saxan

Možná jste tenhle výraz dodnes ani neznali, ale já už moc dobře vim, že takzvaný Saxan je manžel od Saxany, tedy herečky a zpěvačky Petry Černocké. A právě on - Jiří Pracný bude mým hostem už v zítřejším dílu pořadu S Adél v posteli, tak se nezapomeňte mrknout.

Celý článek ...

Martin Písařík v talk show S Adél v posteli!

Martin Písařík v talk show S Adél v posteli!

Druhý díl talk show S Adél v posteli. Tentokrát na otázky kolem vztahu mezi muži a ženami odpovídá známý herec, dabér, moderátor a hudebník v jedné osobě Martin Písařík. Naše soutěž se týká jeho muzikálových aktivit a vyhrát můžete vstupenky na muzikál v divadle Broadway, v němž Martin Písařík účinkuje. Navíc budete mít možnost se s Martinem Písaříkem o přestávce potkat, popovídat si a vyfotit se s ním.

Celý článek ...

Nejlíp špulí Písařík!

Nejlíp špulí Písařík!

Vloženo - 27.04.2016

Znám sice pár kluků, který si občas nějaký to selfie udělají, ale v podstatě bych řekla, že je to záležitost holek. A možná právě proto začne většina kluků chtě nechtě napodobovat naše zkušené výrazy, když se fotíme s nimi. Zkrátka - my špulíme, tak oni taky. Při procházení fotek z natáčení talk show S Adél v posteli jsem se nad některýma fotkama celkem pobavila, a tak jsem se rozhodla, že se o ně s vámi podělím a zároveň přijdu na to, kdo že to umí nejlíp "špulit".

Celý článek ...

Kamil Střihavka nasadil laťku vysoko!

Kamil Střihavka nasadil laťku vysoko!

Mám takové přesvědčení, co se týče partnerských vztahů, které se mi v poslední době pokusilo už pár lidí vymluvit. Sice se jim to nepovedlo úplně, ale donutilo mě to znovu se nad vším zamyslet. Nakonec jsem se rozhodla zajímavou cestou zjistit, jak mohou vztahy fungovat či nefungovat v dnešní době. Pomáhat mi v tomto směru bude řada mužů s různými zkušenostmi. Prvním z nich je Kamil Střihavka, který nasadil laťku vážně vysoko. Já se ale jen tak nedám ;-)

Celý článek ...

Kamil Střihavka v talk show S ADÉL V POSTELI

Kamil Střihavka v talk show S ADÉL V POSTELI

Vloženo - 25.04.2016

Zajímá vás, jak poznal Kamil Střihavka svou manželku, s níž žije už 30 let? A jak myslíte, že hodnotí sám sebe? Věděli jste, že se kromě zpívání věnuje také režii a dokonce napsal divadelní hru? Pusťte si první díl talk show S ADÉL V POSTELI!

Celý článek ...

Další díly natočeny

Další díly natočeny

Natáčení za přítomnosti baru Fleret značně pozdvihlo náladu účinkujících Emotikona smile Fajn byly i nápoje Aloe Vera a úplně nejvíc fajn byly samozřejmě naši hosté: Marián Vojtko a bývalý barman, nyní brand manager společnosti Czechoslovaks Spirit Michal Marešovský.

Celý článek ...

Martin Maxa v mé posteli

Martin Maxa v mé posteli

Vloženo - 12.04.2016

No dobře, nebyla to tak úplně moje postel... Martin je samozřejmě dalším hostem v talk show S Adél v posteli. Co všechno mi na sebe prozradil a proč jsem se vlastně rozhodla vyzpovídat tolik chlapů, se dozvíte velmi brzo. Tady na mém blogu startujeme už příští týden. Jste zvědaví?

Celý článek ...

Čekání na jaro a druhá klapka

Čekání na jaro a druhá klapka

Vloženo - 31.3.2016

Můj první měsíc zpátky v Praze byl dokonalej. Bavilo mě úplně všechno včetně tý neskutečný zimy, což bylo v mém případě hodně překvapivý. Druhý měsíc už je o něco horší, co se počasí týče. Kamarádi, kteří chtějí urychlit můj návrat do Los Angeles mi navíc nezapomínají posílat fotky například z pláže nebo od bazénu s otázkou: a jak je v Praze? Občas si vymyslim, že máme super počasi, ale ve skutečnosti už se dlouho modlim za příchod jara. Ještěže můj natáčecí diář je stále plný, a tak mi nezbývá čas vypočítávat, kdy že se to jaro konečně dostaví.

Celý článek ...

Ivan Vyskočil radí jak na to!

Ivan Vyskočil radí jak na to!

Vloženo - 24.3.2016

První klapka talk show S Adél v posteli je za námi. A musím říct, že se vážně máte na co těšit. Zpěvák Petr Kutheil mě naučil válet sudy v posteli a prásknul na sebe, jakej je ve vztahu a kam bere holky na první rande. Skupina Maxíci v čele s Pavlem Vohnoutem alias Kyklopem mi přestavěla nábytek a nakonec odešla v půlce rozhovoru. Neskutečný!

Celý článek ...

Jak se točí znělka

Jak se točí znělka

Vloženo - 15.03.2016

Nevěřila bych, jak moc může zima bolet! Na natáčení úvodní znělky jsem se těšila. Trochu jsem se obávala toho, že budu v tomhle počasí mrznout v šatičkách někde na střeše, ale svýmu týmu jsem věřila, takže co bych pro super záběry neudělala. Jenže jsem si to asi nedokázala moc dobře představit. Hlavně jsem úplně zapomněla, jak velký rivalky jsme já a zima. Začínalo to jako vždy nevinně.

Celý článek ...

Bývalá reportérka VIP zpráv si zve chlapy do postele

Bývalá reportérka VIP zpráv si zve chlapy do postele

Vloženo - 12.3.2016

Když před rokem a půl odletěla reportérka Adéla Jandová do amerického Los Angeles, myslela, že je to natrvalo. Jenomže člověk míní a osud mění… Díky vážnějším rodinným důvodům se musela na nějakou dobu vrátit. „Nechci mluvit o tom, co se stalo, ještě to pro nás je těžké. Nicméně nejhorší je snad za námi, a tak začínám znovu fungovat“, sdělila nám Adéla a na otázku, jak dlouho se v Čechách zdrží a jestli se hodlá vrátit na televizní obrazovky, odpověděla: „Pokud bude vše v pořádku, do států se vracím na podzim. To je důvod, proč práci v televizi nehledám, na obrazovce mě ale vidět můžete, pokud kliknete na můj blog…“ Ten kosmopolitní reportérka založila ve slunné Kalifornii a popisovala v něm tamní život.

Celý článek ...

S ADÉL V POSTELI - talk show na CelebrityTime

S ADÉL V POSTELI - talk show na CelebrityTime

Vloženo - 12.3.2016

Adéla Jandová roky pracovala v českých médiích. Jako redaktorka plnila stránky časopisů Sedm, Perfect Woman nebo deníku AHA!. Potom se na čtyři roky zabydlela v televizi Prima, kde byla mezi prvními reportérkami pořadu VIP zprávy při jejich vzniku. VIP zprávy ukončila před rokem a půl odletem do USA - Los Angeles. Nedávno se na čas vrátila do Prahy a kromě standardních aktivit se na jejím blogu můžete těšit na talk show

Celý článek ...

S Adél v posteli

S Adél v posteli

Vloženo - 06.03.2016

A je to venku! Přípravy mé talk show s názvem S Adél v posteli jsou u konce. Máme za sebou úvodní focení a domluvené první hosty na natáčení.

Celý článek ...

Tajemství

Tajemství

Vloženo - 04.03.2016

Původně jsem sice chtěla psát o včerejším focení, ale vzhledem k tomu, že ještě chvíli nesmím prozradit, k čemu jsou fotky určeny, rozhodla jsem se zatím veřejně zamyslet, jestli na mě není páchán trestný čin. Podle jedné studie totiž ženy nedokážou udržet tajemství. Prostě k tomu nemáme dispozice a je pro nás přirozené dělit se o veškeré informace, které nám přijdou zajímavé. Průměrná žena si nechá tajemství pro sebe pouhých 32 minut! Jak výjimečnou mě tedy dělá fakt, že o novém projektu zarytě mlčím už pár týdnů?

Celý článek ...