Nábytek Montero
Nábytek Montero

Služby na klíč - MONTERO - INFORMACE

Naše služby na klíč jsou právě to, čím se odlišujeme od ostatních. Pouze u nás dostanete kompletní službu už při prvním kontaktu.

Přibližme si naše SLUŽBY NA KLÍČ jednotlivě…

2D a 3D grafický návrh - ZDARMA


Nevíte si rady, nedokážete si udělat představu o budoucí podobě dětského pokoje. Nevadí. Zašlete nám rozměry místnosti, včetně umístění dveří, oken, radiátorů, v případě podkrovních místností i orientaci šikmé plochy střechy. Nejideálnější je společně s těmito údaji zaslat fotografie dané místnosti společně s půdorysným plánkem. Dále pak vybrané jednotlivé kusy nábytku a jejich počet, které jste si vybrali z typového plánu. Naši pracovníci na základě těchto údajů vyhotoví 2D a 3D grafický návrh vyvedený v několika pohledech do místnosti.

 

Doprava po celé ČR a SR – ZDARMA

95 % sortimentu českého značkového nábytku MONTERO® je skladem, proto jsme schopni nábytek objednaný do středy dodat na místo určení po celé České republice a Slovensku nejpozději do pátku týdne následujícího. Dopravou je myšleno dopravení zboží za první uzamykatelné dveře, to v případě, že si montáž chcete provést sami. Zboží je zaváženo firemními vozy přímo z výroby.

 

Vynošení a montáž po celé ČR a SR – ZDARMA


Pokud si přiobjednáte bezplatnou službu vynošení a montáže, pak je Vám nábytek vynesen až do bytu či místnosti v domě, kde ho naši kvalifikovaní pracovníci z výroby namístě smontují a umístí dle Vašeho zadání. V případě, že si chcete provést montáž sami a nábytek je zavážen naší firmou, je samozřejmě možné, domluvit si i vynošení nábytku do příslušného bytu.

 

Likvidace obalů - ZDARMA


Likvidace obalů je vždycky u takových to akcí velkým problémem. Ne však se značkou MONTERO. V průběhu montáže jsou obaly z námi dovezeného nábytku postupně odnášeny zpět do auta. Ty jsou dále odváženy zpět do výrobního závodu, kde jsou roztříděny a zlikvidovány.

Na další dotazy ke službám Vám jistě rádi odpoví na telefonních číslech: 777 745 211 nebo 777 745 204,
nebo prostřednictvím chatu na našich stránkách.