Nábytek Montero
Nábytek Montero

Sedací soupravy MONTERO - INFORMACE

Chystáte se pořídit si novou sedací soupravu, vyměňujete starou za novou? Držte se osvědčené tuzemské značky. Představujeme Vám firmu INTERMONT, s. r. o. a její značkové sedací soupravy MONTERO®.

Proč zvolit sedací soupravu MONTERO®?

Nábytek MONTERO® vyráběný dle potřeb zákazníka, který vyžaduje především kvalitu. Sedačky vyvíjeny ve spolupráci s německým výrobcem. Dostanete tak výrobek německé kvality, který si zamilujete.


Široký sortiment - stavebnicový systém

Široký výběr sedacích souprav různých tvarů a funkčích prvků ještě znásobuje stavebnicové řešení. To znamená, že si zákazník může poskládat sedačku přesně na míru svých požadavků. Výsledkem je pak luxusní látková nebo kožená sedací souprava padnoucí přesně do vašeho obývacícho pokoje.

 

Doplňky sedacích souprav

Mezi funkční doplňky sedacích souprav MONTERO patří prvky s rozkladem na lůžko, polohovatelné područky, podhlavníky s nastavitelným sklonem a výškou, relaxační polohování opěráků, několik druhů úložných prostor, motorové polohování vybraných dílů. Každou z našich sedacích souprav lze dovybavit relaxačním křeslem či taburetem. Bohatý výběr z kvalitních potahových kůží a látek se speciální funkcí proti špinění a vysokou odolností proti oděru je další plus při výběru sedací soupravy u nás. Potahové látky lze u vybraných sedacích souprav kombinovat mezi sebou.

 

Jak bude zboží dopraveno?

Celý sortiment značkového nábytku MONTERO® je dodáván našim zákazníkům přímo do bytu či domu po celé České nebo Slovenské republice a to ZDARMA.