Nábytek Montero
Nábytek Montero

Nábytek do dětského pokoje - INFORMACE

Dětský pokoj – místo, kde si dětí hrají, tvoří, učí se a především odpočívají. Velkou pozornost při výběru nábytku bychom měli věnovat především věku, protože jiné potřeby má dítě předškolního věku, jiné školák a jiné student. Společným jmenovatelem při výběru nábytku těchto třech skupin však zůstává praktičnost, účelnost, odolnost a dlouhá životnost nábytku. Jak ale vyhovět všem požadavkům na nábytek do dětského nebo studentského pokoje. Český nábytek značky MONTERO svou širokou kolekcí je odpovědí na tuto otázku. Svým výběrem nábytku z více než 18ti různých desénových a barevných řešení, se řadí na přední místa co do rozsahu sortimentu.

Smrkový nábytek

Dětský pokoj s nábytkem KALIMERO

Chtěli byste nábytek z přirodního smrku? Není problém. 4 nábytkové řady, a to Pedro, Kalimero, Nový Klasik a Alpik, dávají jasnou odpověď.

Svou širokou škálou:

 • patrových postelí
 • zvýšených postelí
 • rohových sestav postelí

plně vyhoví při výběru i těm nejnáročnějším požadavkům. K tomu připočtejme bohatý škálu dalších prvků, jako jsou skluzavky, psací stoly, šatní skříně, regály, police. Vzájemnou kombinovatelností smrkových řad mezi sebou dostáváte nepřeberné množství variant dětských nebo studentských pokojů.


Nábytek z lamina

Dětský pokoj s nábytkem DONALD

Druhou velkou skupinou nábytku značky MONTERO je nábytek z lamina. Je to nábytek, který svou odolnost umocňuje také použitím ABS hran. Proto právě řady Ferda, Bolzano, Donald, Miki a Petr, Petra vynikají právě dlouhou životností.

V typových plánech těchto řad najdete taktéž velké spektrum postelí ať už:

 • patrových,
 • zvýšených
 • nebo volně stojících nízkých.

Za zmínku stojí u řad Ferda a Donald použitelnost barevných čílek zásuvek, jenž krásně rozveselí interiér dětského pokoje, a můžete s ním jasně stanovit, zda se jedná o pokoj dívčí či klučičí. To samé máte možnost rozlišit i při výběru z řady Petr, Petra. Už z názvu je jasné, komu bude patřit modrý Petr nebo oranžová Petra. Samozřejmostí je možnost výběru skluzavek, psacích stolů, skříní a podobně, stejně jako je tomu u nábytku MONTERO ze smrku. I tyto řady jsou navzájem kombinovatelné a můžete je doplnit i o prvky z řady kancelářského nábytku BASIC.


Dýhovaný nábytek

Studentský nábytek PAŘÍŽ

Nábytek z řad Palermo, Paříž a Verona, je přírodní dýhou dýhovaný nábytek, který bude vyhovovat především studentům. Zde už se dostáváme k vyjádření osobnosti skoro dospělého člověka. Přírodní dýhy ořechu, buku mořeného na třešeň, olše nebo macore dávají mladým lidem možnost vyjádřit sám sebe. Postele, psací stoly, komody, regály, šatní skříně a další prvky nábytku přímo vybízejí ke kreativnímu myšlení mladých lidí při zařizování pokoje.
Celý sortiment dětských pokojů můžete obohatit skvělou nabídkou textilních doplňků, jako jsou tunely a záclonky, které vytvoří z patrové nebo zvýšené postele místo, kde dítě může prožívat své fantazie. Pro zvýšení bezpečí naleznete v nabídce textilních doplňků škálu barevných molitanových chráničů v různých délkách. Sejmutím textilních doplňků jednoduchým způsobem přeměníte dětský pokoj na studentský, aniž byste museli vyndat z peněženky další peníze.


Matrace

V nabídce značky MONTERO najdete nejen nábytek, ale co by byla postel bez matrace. Na výběr máte z 28 zdravotních matrací různých tuhostí, které si můžete objednat v jakémkoliv rozměru, tzn. můžete si objednat i matraci samotnou do vaší stávající postele. Za zmínku stojí, že u nás naleznete i matrace a potahy s funkcí likvidace roztočů, což ocení především alergici. Samozřejmostí všech potahů, které máme v nabídce je jejich snadné sejmutí a pratelnost na 60°C.


Rošty

Sortiment značky MONTERO nabízí hned několik druhů roštů, které rozdělujeme podle funkce a materiálu na:

 • Lamelové
  Lamelové rošty s 28 lamelami  v dřevěném, nebo 42 lamelami kovovém rámu s polohováním nebo bez.
 • Překližkové
  Jedná se o nejpevnější variantu, kde jedna lamela unese více jak 150 kg
 • Smrkové
  Běžný rošt, ze smrkového dřeva, který je i součástí vybraných druhů postelí.

Co by tedy v dětském pokoji nemělo chybět?

 • Skluzavky
  s "bunkrem" na hraní nebo s odkládacími policemi
 • Schody
  s úložnými prostory
 • Šatní skříně
  rovné nebo rohové
 • Variabilní postele
  nízké - volně stojící, zvýšené, patrové, patrové rohové sestavy postelí
 • Velké množství polic a poliček
 • Komody, skříňky a regály
  úložných prostor není nikdy dost
 • Barevná čílka
  pro barevné oživení interiéru