Nábytek Montero
Nábytek Montero

Čištění a následná impregnace kožených sedaček - INFORMACE

Aby si kůže zachovala svou atraktivitu, zůstala příjemně jemná na dotek a současně si dlouhodobě zachovala svou přirozenost, vyžaduje pravidelné ošetření. To však může být účinné pouze za předpokladu, že jsou póry kůže důkladně vyčištěny a impregnovány. Proto našim zákazníkům nabízíme možnost zakoupení vysoce kvalitních prostředků na ošetřování kůže sedacích souprav KERALUX Leather Care Set P. Je to perfektní kombinace pro hladké pigmentované kůže.

KERALUX LEATHER CARE SET
(impregnační sada na kůži)

KERALUX Soft Cleaner uvolní póry kůže velice šetrně a důkladně odstraní všechny nečistoty, kterými se póry zanesly běžným používáním kožené sedací soupravy. Tím se umožní lepší proniknutí následně aplikovaného impregnačního prostředku do kůže.

Použití:
Před použitím KERALUX Soft Cleaneru lahvičku velmi dobře protřepejte a naneste malé množství na houbičku, která je součástí setu. Pozor, nikdy nenanášejte čistidlo přímo na kůži sedací soupravy. Krouživým pohybem po povrchu kůže odstraňte její zašpinění. Občas propláchněte houbičku ve vlažné vodě a znovu na ní naneste malé množství čisticího prostředku. Na silně znečištěných místech nechte pěnu působit déle. Potom kůži otřete bavlněným hadříkem. Kůži čistěte vždy v celé ploše, tzn. od švu ke švu. Neprovádějte lokální čištění v místě znečištění. Následně nechte kůži dobře oschnout.

TIP PRO VÁS: Pro zabránění nežádoucího působení vodního kamene při čištění použijte vždy pouze destilovanou vodu.

KERALUX Care Lotion P
Po důkladném vyčištění kůže, je třeba její povrch ošetřit impregnačním prostředkem KERALUX Care Lotion P, který dodává kůži optimální hydrataci, vláčnost a zároveň ji impregnuje. Je součástí tohoto setu. KERALUX Care Lotion P dodává ochranný UV filtr, který zabraňuje vyblednutí barvy kůže. Dále je obohacen o antioxidační složku, která přispívá k dlouhé životnosti kůže sedací soupravy.

Použití:
Lahvičku s prostředkem důkladně protřepejte a naneste malé množství KERALUX Care Lotion P na hadřík. Promněte a lehkými krouživými pohyby naneste v tenké vrstvě na předem důkladně vyčištěnou potahovou kůži sedačky. Případný přebytek ošetřujícího mléka setřete bavlněným hadříkem, dokud nezaschl. Takto ošetřená potahová kůže sedací soupravy je nejlépe vyčištěna a současně dobře chráněna před předčasným vyblednutím.

Cena setu: 999 Kč

Doporučení čištění a následné impregnační ošetření kožené sedací soupravy prostředky KERALUX Leather Care je optimální provádět 2x ročně.

 

KERALUX MAGIC INK ROLLER I PLUS
(odstraňovač skvrn od propisek, inkoustu, rtěnky a podobně)

Skvrny od propisky, inkoustu, rtěnky, krému na boty apod. nesmí být starší než několik dní. 
Použitelné na lehce pigmentovanou a pigmentovanou úseň. Nepoužívat na přírodní úsně (úsně barvené čistým anilinem) a úsně z nubuku a plyše.

Použití:
Láhev protřepte. Vyzkoušejte snášenlivost přípravku na méně viditelném místě. Nanášejte odstraňovač na skvrnu, dokud se nečistota nenaruší. Poté ji sejměte prostředkem KERALUX Soft Cleaner a naneste ochranný krém KERALUX Care Lotion P.

Cena: 799 Kč


KERALUX BALLPOINT PEN REMOVER II
(odstraňovač starých skvrn od propisek, inkoustu, rtěnky a podobně)

Skvrny od propisky, inkoustu, rtěnky, krému na boty apod. Použitelné na všechny druhy úsně.  

Použití:
Láhev protřepte. Vyzkoušejte snášenlivost přípravku na méně viditelném místě, mohl by narušit barvu. (Pokud k tomu dojde, přípravek nepoužívejte a poraďte se s odborníkem.) Na skvrnu nanášejte odstraňovač bez přestání nejdéle po dobu 5 sekund. Narušenou nečistotu odstraňte suchým papírovým kapesníkem. Úseň nechte důkladně uschnout. V případě potřeby proces opakujte. Poté ošetřete prostředkem KERALUX Soft Cleaner a naneste ochranný krém KERALUX Care Lotion P.

Cena: 799 Kč

 

 

KERASOFT Protection Cream
(krém proti degradaci kůže světlem)

Pro lepší ochranu potahové kůže sedacích souprav doporučujeme používat prostředek - krém proti degradaci světlem. Je vhodný pro všechny druhy úsně.
Nedoporučujeme používat na velurové nebo nubukové kůže.

Použití:
Protřepejte lahvičku s přípravkem a naneste na suchý měkký hadřík. Krouživými pohyby lehce naneste na úseň. Hadříkem netřete úseň tlakem. Pracujte celoplošně. Nechte uschnout.

Před použitím vyzkoušejte na méně viditelném místě.

Cena: 400 Kč


Impregnace kůže sedací soupravy

KERALUX Protection Cream
(impregnace na kůži – samostatné balení)

Cena: 599 Kč